Šatní skříň

5 největších omylů při nákupu šatní skříně

Nákup nábytku není vůbec jednoduchý. Na první pohled by se mohlo zdát, že vybrat třeba tu správnou šatní skříň může být hračkou. Opak je pravdou. Vždyť modelů na trhu je neskutečné množství a přihlédnout byste měli i k funkčním prvkům skříně. Máte strach, že se dopustíte zbytečných chyb, jež by vás mohly mrzet? Pak se začtěte do následujících řádků. Na ty nejznámější omyly totiž upozorníme.

Nic jiného než masiv se nevyplatí

Už v minulosti platilo, že optimální volbou jsou šatní skříně z masivního dřeva. Pořídit si je lze i dnes. Mezi jejich hlavní přednosti patří bytelnost a unikátní přírodní vzhled. Počítat byste u nich měli ale také s vysokou hmotností a vyšší cenou. Modely z lamina lze zakoupit mnohem levněji.

Šatní skříň

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

I levné kování je dobré

Většinou bohužel dobré není! Přece nechcete, aby vám klika zůstala v ruce. Stejně tak se soustřeďte i na panty. Musí být pevně ukotvené a z kvalitního materiálu. Nebojte se také specifického uchycení polic. Ty mohou být i variabilní. Kování může být z nerezu, mosazi i jiných materiálů.

Posuvné otevírání je zbytečně drahé

To není pravda! Moderní skříň s posuvnými dveřmi už není nijak výrazně dražší než standardní model. Dokáže navíc ušetřit spousty potřebného místa okolo samotné skříně. Otevírání je jednodušší a pohodlnější.

V interiéru skříně postačí šatní tyč

Určitě ne! Chtělo by se vám trička a košile neustále věšet standardně na ramínka? V interiéru skříně musí být spousta polic, zásuvky a speciálně řešené boxy na oděvy. Jednoduše si je poskládáte a uložíte.

Šatní skříň

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Nákup online je přílišným riskem

V současnosti je nakupování v eshopech již jakýmsi standardem. Ani nábytek není výjimkou. Koupit si krásný model můžete klidně z pohodlí domova. Moc hezká je jak bílá šatní skříň, tak i spousty jiných variací. Přesvědčte se ostatně sami v eshopu Dona-shop.cz.

Zdroj náhledového obrázku: dona-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *