Sedací souprava

4 tipy na moderní sedací soupravy

Víte, jaký nábytek tvoří srdce obývacího pokoje? Ano, samozřejmě. Vaší odpovědí je sedací souprava. Právě ona dokáže vtisknout obývacímu pokoji tu správnou tvář. Jak ale takovou sedačku vybrat? Soustředit byste se měli především na čtyři aspekty, jimiž jsou:

  • tvar (klasika, L, U),
  • pevnost konstrukce,
  • rozkládací mechanismus,
  • potahová látka.

V každém případě nelze zapomenout ani na designové provedení. My vám v následujících řádcích dáme celkem 4 tipy na konkrétní značkové sedací soupravy Tempo Kondela.

Rozkládací sedací souprava ROY

Naším prvním tipem je rozkládací rohová sedací souprava ROY. Charakteristická je hlavně pravým rohovým provedením a také přítomností boční poličky. Vynikající je zejména možnost výběru různých barevných odstínů. Moc hezký je třeba odstín z obrázku, což je šedohnědý šenil Berlin a černá ekokůže.

Rozkládací sedací souprava ROY

Rozkládací sedací souprava METY

Tato pohodlná sedačka je typická kombinací béžové látky s potiskem a tmavého dekoru ořechu. Celá souprava, jak již naznačuje obrázek, obsahuje jednu sedací soupravu s úložným prostorem a dvě křesla. Zvolit si soupravu lze i v elegantním šedém provedení.

Rozkládací sedací souprava METY

Rohová rozkládací sedací souprava LAREDO

Sázkou na luxus kombinovaný s maximálním pohodlím je rohová rozkládací souprava LAREDO. Designově určitě zaujme díky kombinaci ekokůže a hnědočervené kůže. Vybrat si ji lze v pravé i levé podobě a dokoupit není problém křesla ze stejné kolekce.

Rozkládací sedací souprava LAREDO

Rohová sedací souprava Fabio

Sedací souprava FABIO se vyznačuje především alternativou montáže do jakéhokoli rohu. Tím pádem můžete zapomenout na starosti, do kterého rohu obývacího pokoje ji budete chtít umístit. Její součástí jsou také polohovatelné záhlavníky, díky nimž se zvýší komfort při čtení i sledování televizní obrazovky. Jednoduchým mechanismem ji lze rozložit a získáte tak další prostor pro spaní. Z pohledu designu jistě zaujme šedé či hnědé čalounění látkou Inari.

Rohová sedací souprava FABIO

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *