3 hlavní důvody, proč k ochránění vašeho pozemku zvolit betonový plot

Betonový plot

Ačkoliv se dnes ve stavebnictví používá stále více moderních materiálů, klasika v podobě betonu nikdy nezmizí. Pěkným příkladem jsou betonové ploty, které se dají použít třeba pro ohrazení vašeho pozemku. Pakliže vám jejich realizaci provede zkušená firma, můžete si být jisti, že s nimi budete spokojeni.

1. Dlouhověkost

Pro dobře vyhotovené a dostatečně pevné betonové ploty platí, že mají velmi dlouhou životnost. Ani po letech nedochází k jejich viditelnému poškození, zejména popraskání, což platí i tehdy, jsou-li například v rušné městské zástavbě a blízkosti silnic. Dokážou také bez problémů odolat extrémním klimatickým jevům, nepoškodí je ani silnější mráz. Betonový plotFoto: Stavebniny Libušín

2. Důkladná ochrana

Pro betonové ploty rovněž hovoří fakt, že jsou bytelné, takže poskytují maximální ochranu vašeho majetku. Zvolíte-li dostatečně vysokou variantu, nebudou vás svými pohledy obtěžovat kolemjdoucí a omezíte pronikání hluku z ulice. Betonový plotFoto: Stavebniny Libušín

3. Příjemný vzhled

Plot z betonu mnozí majitelé nemovitostí zavrhují z důvodu jeho nepříliš estetického vzhledu. Dnes se však už dají realizovat moderní betonové ploty, které rozhodně z hlediska designu nijak nenaruší celkový vzhled vaší nemovitosti. Lze je kombinovat s dalšími materiály, zejména se dřevem. Na překážku není ani barevné sladění s domem, protože betonové ploty dnes můžete mít klidně ve žluté, modré, případně v dalších barvách, které si zvolíte. V tomto směru záleží hlavně na vás a vašem vkusu.

Betonový plotFoto: Stavebniny Libušín

Pokud máte zájem nechat si vytvořit moderní betonové oplocení z kvalitních materiálů, obraťte se na plzeňskou společnost STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug, s.r.o., který má s výstavbou plotů z betonu bohaté zkušenosti. Kompletní informace s možností objednávky naleznete na webových stránkách www.stavebniny-libusin.cz. Firma staví také z dalších stavebních materiálů, které rovněž prodává. V sortimentu nechybí betonové desky, betonové panely atd. Kromě sídla v Plzni disponuje ještě pobočkami ve Starém Plzenci, Plasech a Dobřanech.

Náhledové foto: Stavebniny Libušín

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.