3 důvody pro pořízení dřevěných interiérových schodů

Plánujete patrový dům, nebo už jej aktuálně máte? Pak zcela jistě víte, že velmi podstatnou roli hraje schodiště. Právě ono je jednak maximálně funkční a jednak se stává jedním z ústředních designových prvků celého interiéru. Volit dnes lze variace z různých materiálů, jimž bezesporu vévodí dřevo. Proč tomu tak je a kterou společnost vybírat pro realizaci dřevěných schodů? Nepřestávejte číst, obě odpovědi dostanete právě v tomto článku.

Dřevěné schody

Sázka na přírodní eleganci

Dřevo patří mezi základní přírodní a přirozené materiály. Když si do interiéru nainstalujete dřevěné schody, můžete si být jistí, že budou ještě vonět. Dřevěné prvky, jež tvoří většinou hlavní součást schodiště, vnesou do interiéru tu správnou atmosféru a ladit budou i k mnohým dalším součástem včetně nábytku.

Bezpečnost

Už jste někdy upadli na betonových schodech? Pokud ano, určitě jste pocítili tvrdost jejich povrchu, která je nemalá. Dřevěné schody do jisté míry pruží, a když se k nim pořídí navíc ty správné nášlapy, není co řešit. V kombinaci s látkovými koberečky nebo jinými funkčními doplňky vypadají hezky.

Unikátní design zaručen

Vzhledově dřevěné schody v žádném případě nezklamou. Vybírat si totiž lze z různých dřevin, a to jak světlých, tak i těch tmavších. Moc hezky působí dřevo v kombinaci třeba s kovem, případně i se sklem. Takové skleněné zábradlí s hezkými vzory se vkusnými dřevěnými schody rozhodně ladí.

Dřevěné schody

Vsaďte na specialisty

Jste šikovní a dokázali byste si dřevěné schody vyrobit sami? A víte, kolik času by vám to zabralo a jak byste se u toho rozčilovali? Mnohem jednodušší je sázka na profesionály. Společnost JH schody vám vyrobí schody přímo na míru a namontuje včetně dalších prvků typu zábradlí a podobně. Přesvědčit se můžete na www.schody-cz.eu. Určitě si tady vyberete z mnoha různých variací schodišť i osvětlení.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *