SH&RP Metal s.r.o.

Zvolte spolehlivé klempířské a pokrývačské práce

Realizace střechy představuje poměrně složitý proces, který je zapotřebí dokonale zvládnout. Mnozí lidé se rozhodnou pro rekonstrukci nebo stavbu střechy svépomocí. Často vše ale končí ne příliš kvalitní konstrukcí a některými prvky, jež postrádají funkčnost. I proto se vyplatí vybrat specialisty, kteří dokážou obstarat komplexní klempířské i pokrývačské práce. Naším tipem je společnost SH&RP Metal s.r.o., jež nabízí spousty činnosti týkající se pokrytí střechy a realizace plechových prvků.

Realizace SH&RP Metal s.r.o.

Důmyslné okapové systémy

Odvádění vody mimo fasádu objektu představuje dnes u všech budov samozřejmost. Ne všechny okapy ale musí být kvalitní. Klempířství České Budějovice nabízí vysoce jakostní plechové okapové systémy Wijo, jež jsou typické univerzálním využitím u nejrůznějších staveb a maximální výdrží. Rezistence vůči sněhu a vlhkosti je maximální. Vyznačují se i zcela neotřelým vzhledem, díky němuž bude objekt vypadat skvěle. Samotné ukotvení okapového systému je sice třeba svěřit profesionálům, nicméně je rychle a nekomplikované.

Spolehněte se na kvalitní střešní krytiny

Samozřejmostí jsou pro veškeré klempířské práce České Budějovice i vysoce jakostní střešní krytiny. Výbornou volbou jsou především taškové tabule z oceli, jež jsou levné a maximálně odolné vůči neustále se střídajícímu počasí. Jejich zinkový a polyesterový povlak zabezpečí a dlouhodobě svěží vzhled. Jejich součástí je i drážka odvádějící vodu. Zvolit ale lze klidně i rovné či trapézové plechy.

Realizace SH&RP Metal s.r.o.

Firma s tradicí

Společnost SH&RP Metal s.r.o. působí na trhu již od roku 1996. Mimo klempířských a pokrývačských prací nabízí také efektivní opláštění hal, zateplení objektů a mnohé další činnosti. Vybrat si v jejím portfoliu můžete i nejrůznější klempířské prvky, jež dotvoří vzhled jakéhokoli objektu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *