Žižkov mění tvář – vznikne ideální místo k bydlení nejen pro rodiny!

Žižkov je jednou z nejkrásnějších čtvrtí Prahy, takže není divu, že o bydlení je zde enormní zájem. Valná většina zájemců o bydlení v této lokalitě ale tvrdě narazila, protože aktuální nabídka bytů rozhodně neuspokojovala. Bytů, které by splňovaly vysoké standardy a nabídly moderní prostory, bylo na Žižkově jako šafránu. Na tuto nelichotivou situaci zareagovala developerská společnost Metrostav Development a.s., která se rozhodla vybudovat zde unikátní projekt nabízející moderní byty pro bydlení. Žižkov díky tomu mění tvář k lepšímu a vy byste si neměli šanci nechat uniknout! Na co se těšit?

Unikátní pojetí projektu nabídne dokonalost

Metrostav Development a.s. plánuje na území Prahy 3 (konkrétně kolem ulice Olgy Havlové) postavit nový bytový komplex. Projekt dostal jméno NA VACKOVĚ a již nyní je jasné, že se bude jednat o unikát. V místě mají vyrůst hned 3 domy, které nabídnou moderní byty Praha 3. Nová zástavba doplní tu stávající, takže krásně zapadne do koncepce celé čtvrti. V rámci projektu bude k dispozici celkem 202 bytů. Budou to byty menší o dispozicích 1+kk a 2+kk, které jsou ideální jako startovací či pro mladé páry a současně také prostorné byty 3+kk a dokonce vznikne i 10 velkoplošných bytů 4+kk. Na své si proto přijdou hlavně rodiny s dětmi, které touží po spokojeném bydlení v centru města.

01

Blízkost, zeleň i aktivní vyžití

Nové byty Žižkov budou obklopeny zelení, takže nemusíte mít strach, že by vás rušil hluk města. Navíc se v těsné blízkosti objektu nachází krásný park Židovské pece, kde se děti mohou bavit na několika hřištích. Velkou výhodou místa je i skvělé spojení s centrem – stačí pouhých 10 minut. Rezidenti jistě ocení i bohaté možnosti kulturního vyžití.

02

Nečekejte, nebudou!

Byty budou připraveny k nastěhování již ve druhém čtvrtletí roku 2016. Pokud je tedy spokojené rodinné bydlení v Praze i vaším snem, neotálejte dlouho. Zjistěte si možnosti hypotéky (pomůže vám hypoteční kalkulačka) a kontaktujte realitní makléře – kontakty najdete na navackove.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *