Závěsný systém u vestavné skříně

Vestavné skříně jsou nedílnou součástí většiny interiérů a není problém je v současné době volit v různých zajímavých variacích. Pokud budete chtít a vaše finanční prostředky nebudou proti, pak si můžete nechat postavit vestavnou skříň přesně podle nejnovějších trendů. Obsahovat tedy bude jednak samotné police a jednat také drátěný program v podobě vysouvacích zásuvek. Zapomenout nelze ani na závěsný systém. Ten se může nacházet ve vestavné skříni v různých podobách. Podívejme se tedy na možnosti závěsných systému podrobněji.

Závěsná tyč jako ideální řešení

Asi nejčastěji je volená možnost závěsné tyče, která je upnutá přímo v korpusu vestavné skříně. Tyč je zapotřebí umístit tak, aby na ni bylo pohodlně možné dát ramínka, na nichž bude samotné oblečení. Ramínka se musí vlézt do skříně a nesmí bránit zavření dveří vestavné skříně. Závěsná tyč může být jak v nerezovém provedení, tak i v potažení fólií různých barev. Vzhled tyče je ryze vaší volbou a měl by korespondovat s celkovým provedením vestavné skříně.

Háčky na pověšení

Určité možnosti nabízejí i háčky, na které je možné oděvy věšet. Tyto háčky jsou sice jednoduchým řešením, nicméně z hlediska celkové podoby oděvů se nejedná o ideální záležitost. Oblečení je po sundání z háčku poměrně pokrčené a je nutné jej znovu vyžehlit. Často se bohužel využívá úplně kontraproduktivní varianta tyče a háčků.

Drátěný program je ideální jen na skládání oděvů

Někteří lidé volí na pověšení i takzvaný drátěný program. Ten je ovšem ideální spíše jako zásuvka, do které se dávají menší kusy oděvů. Ideální je na ponožky anebo na spodní prádlo. Drátěný program je také vcelku nákladný a klasická závěsná tyč vyjde levněji. Délku tyče si nastavíte přesně dle potřeby a můžete si ji do skříně dát i sami.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.