Zásuvka wifi pomůže zkrotit účty za energie

zásuvka wifi copy

Omezit spotřebu elektřiny, ulevit peněžence a platit meziročně výrazně menší částku. To je cílem mnoha českých domácností, ale cesta často nebývá snadná. Přizvěte na pomoc moderní technologie, s nimiž půjde všechno mnohem snáz. Díky nim přijde k vám domů efektivita a praktičnost. Dostanete k dispozici grafy a tabulky, ze kterých bude jasně patrné, který spotřebič potřebuje náhradu a kde máte ještě dílčí rezervy. Chcete svou domácnost řídit na dálku? Stačí jen chytrý telefon a aplikace, kterou si do něj stáhnete. Můžete být na chatě a mít maximální přehled!

Snadná instalace jako velké plus

Nerozumíte si s moderní technikou? Nevadí, zásuvka wifi je jednoduchá a instalaci zvládnete už za několik okamžiků, vše podle jednoduchého návodu. Pohlídejte si spotřebu elektřiny a naplánujte uvaření kávy na sedmou hodinu ranní, nastavení je velmi snadné. Monitorovat můžete i energeticky náročnější spotřebiče, jako je právě kávovar, ale také mixéry nebo rychlovarné konvice. Zamířili jste na víkend na chatu a nevypnuli nějaký spotřebič? Není nutné se vracet zpět domů, vypněte jej na dálku! Stačí jen kliknutí v aplikaci ve vašem smartphonu! Sečteno a podtrženo, moderní doba umí šetřit čas a je úžasně praktická.

zásuvka wifi

Foto: cel-tec.cz

Jde o skutečnou revoluci v domácnosti

Statistiky za poslední kalendářní den nebo rovnou celý měsíc? Budete mít přehled, jaký vám dosud chyběl. Díky protokolu spotřeby si ověříte i různé detaily, zjistíte, jaký domácí pomocník je efektivní a který už by zasluhoval nahradit. Nastavte si, že se lampička zhasne za hodinu, proč chodit k vypínači? Žijete v 21. století, v němž vládne komfort a preciznost, moderní elektronika dělá v mnoha směrech práci za vás. Zaujalo vás podobné téma? Potom se podívejte na cel-tec.cz a dozvíte se mnohem více. 

Náhledové foto: cel-tec.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.