22743-spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-swim-spa-vnitrni-nautilus-xl

Zaplavat si a zrelaxovat? To vše vám umožní SWIM SPA

SWIM SPA je jedinečnou možností, která nahradí zahradní bazén a nabídne komfortní prostor s protiproudem. Její funkce pro lidské zdraví je oproti obyčejným bazénům nesrovnatelná. SWIM SPA navíc nabízí i benefity vířivky.

O příznivých účincích vířivek na lidské zdraví jste již jistě slyšeli mnoho. Lidé si vířivky pořizují zejména proto, že pomáhají při dnes velmi častých problémech, jako jsou bolesti zad, napětí vyvolané stresovými situacemi na pracovišti i v osobním životě, bolesti kloubů, nespavost a další.

Zdravotní účinky vířivky

Díky unikátnímu masážnímu systému zkrátka vířivky pomáhají uvolnit svalové napětí a zlepšit psychickou pohodu každého z nás. Kvalitní hydromasáž stimuluje produkci hormonu štěstí a lidé, kteří používají vířivku pravidelně, potvrzují, že se cítí mnohem lépe než dříve.

Swim Spa

Ocenili byste příznivé účinky, které nabízí vířivka, ale zároveň by vám chyběl prostorový komfort, který nabízí zahradní bazén? Pokud máte na své zahradě k dispozici dostatek prostoru pro zahradní bazén a nechcete se jej vzdávat, jistě vás potěší varianta SWIM SPA v kombinaci s vířivkou. Několik takových variant v ČR nabízí například společnost SPA Studio s.r.o.

SPA Studio s.r.o.

Navštivte jeden ze showroomů společnosti SPA Studio s.r.o. v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi a informujte se o jednotlivých specifických modelech. Odborníci, kteří tomuto oboru skutečně velmi dobře rozumí, vám velmi rádi poradí s výběrem SWIM SPA na míru vašim požadavkům a potřebám.

V nabídce SPA Studia najdete nejen luxusní sportovní SWIM SPA, ale i kombinaci tohoto systému s vířivkami. Máte doma psa, který miluje vodu? Ve SPA Studiu můžete zakoupit také první bazén pro své zvířecí mazlíčky!

Zdroj náhledového obrázku: spa-studio.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *