Zahradní nábytek: Inspirace a tipy, které vám pomohou vybrat to pravé

Zahradní nábytek

Zahrada je místem pro relaxaci a společné chvíle s rodinou a přáteli. Zpříjemní vám je zahradní nábytek – ať už chcete jen tak posedět, opalovat se či grilovat. Možnosti jsou rozmanité, jak vybrat správně?

Dostupné materiály

Již samotný materiál dokáže výrazně ovlivnit, jakou atmosféru nábytek vytváří. Běžně se používá dřevo a kov. Dřevo je přírodní, skvěle zapadne do venkovního prostoru a dokáže ho zútulnit. Na druhou stranu kov je trvanlivější, ale zároveň je studený a výrazný. Dále se nabízí ratan – je elegantní, lehký a skvěle vypadá.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv materiál, vždy je důležité o nábytek správně pečovat. Údržbou a vhodným skladováním prodloužíte jeho životnost.

Minimalismus

Obecně je v posledních letech trendy minimalismus. Jednoduché tvary, čisté linie a decentní design. Tento styl zapadne do každého exteriéru. Ovšem kromě klasických židlí a stolu se nabízí i pohodlné pohovky a křesílka, a to i v rustikálnějším či boho stylu. Díky tomu si můžete vybrat to pravé pro svou zahradu. Výbornou volbou jsou sety – vše perfektně ladí a celkový dojem je tak efektní. Rozmanitý výběr najdete na https://di-volio.com/cz/zahradni-nabytek.

Optimální rozměry

Pokud chcete zařídit posezení pro velkou partu přátel či celou rodinu, může být složité vybrat vhodný nábytek. Nabízí se praktické sety. Di-Volio má pro vás připravené různé kombinace – můžete si tak vybrat, zda preferujete židle, křesla či spíše pohovku. Výběr je individuální, vždy volte dle svého stylu. Myslete ale na rozměry. Kolem nábytku musí zůstat dostatek prostoru, aby se kolem něj dalo pohodlně procházet.

Při výběru byste se měli zaměřit na design i praktičnost. Nábytek by měl komfortně sloužit, ale zároveň může skvěle vypadat a rozzářit vaši zahradu či terasu.

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.