???????????????????????????????

WC předložky v mnoha variantách

Koupelnové a wc předložky jsou často diskutovaným tématem a mnohdy je ideální vybrat si skutečně kvalitní předložku, jelikož v opačném případě se můžete setkat s její krátkodobou existencí, což je poměrně zbytečné. Pokusme se tedy z hlediska materiálu poukázat na wc předložky a také na to, který z materiálů je pro nákup této předložky využít. Zcela jistě je možné vybírat z velkého množství materiálů, které mnohdy mohou být skutečně kvalitní. Pojďme tedy na jejich výběr…

Přírodní bavlněné předložky

Pokud chcete vsadit na levné a kvalitní wc předložky, pak jsou k dispozici bavlněné předložky. Ty mohu být kvalitativně určitě na výši a není problém vybírat je v mnoha různých variacích. Předložka z bavlny je ryze přírodní a působí na nohy příjemným způsobem. Nijak neškrábe a typická je i vysokou mírou savosti. Volit je možné tuto předložku jak v krátkovlasé variantě, tak i ve variaci s dlouhými vlákny. Ta je docela pohodová na dotek, ale z hlediska údržby se jedná o krok mimo. I špína a bakterie se v tomto typu předložky zachycují mnohem snáze.

Syntetické předložky

Chcete-li se údržbou předložky zabývat minimálně, pak je optimální záležitostí syntetická wc předložka. Ta je sice na první pohled hezká, nicméně materiálově není nijak výrazně kvalitní a pro člověka se nejedná o zrovna přirozenou záležitost. Mnohé takovéto podložky vypadají hodně levně a do interiéru koupelny anebo toalety se výrazně nehodí a spíše jej degradují. I proto není od věci inspirovat se i jinými materiály.

Netradiční wc předložky

Předložky do koupelny a wc je možné volit bez problémů i v některých méně tradičních variacích. Typické jsou především korkové předložky. Korek je suchý přirozený přírodní materiál, který dokáže odolat vlhkosti. Zajímavý může být i jemný rákos, který je také přírodní, ale na nohy ne příliš jemný. Na wc si můžete dát ale klidně i umělé masážní předložky.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *