Vysoce kvalitní a dostupná tepelná čerpadla Vaillant

Kvalitní a levné vytápění interiéru si vyžaduje spolehlivé a moderní řešení vytápěcího systému. Klasické plynové či elektrické kotle dokážou bezesporu vytápět jakoukoli domácnost, často se ale díky jejich práci zvyšují náklady na topení, a to značně. Pokud chcete vsadit na kombinaci efektivního ekologického vytápění domu s maximálním důrazem na nízké náklady, pak je skvělou volbou instalace tepelného čerpadla. To dokáže vytápět dům za zlomek ceny. Výbornou volbou jsou především vysoce kvalitní tepelná čerpadla Vaillant, na která se budeme soustředit v následujících řádcích.

Vaillant geoTHERM VWL81/3

Vaillant geoTHERM VWL813

Německá kvalita a preciznost

Společnost Vaillant je německý výrobce tepelných čerpadel. Na trhu je již 140 let, s nejmodernějšími technologiemi tepelných čerpadel má bohaté zkušenosti a momentálně působí prakticky po celé Evropě. Tepelná čerpadla Vaillant jsou výhradně vyráběna v německém závodě v Gelsenkirchenu. Jedná se o výrobní prostory, které se přímo zaměřují na tepelná čerpadla a na solární systémy.

Venkovní jednotka geoTHERM

Venkovní jednotka GeoTherm

Výhody tepelných čerpadel Vaillant

Značka Vaillant nabízí jak tepelná čerpadla vzduch-voda, tak i tepelná čerpadla země-voda. Hlavní výhodou obou typů čerpadel jsou velmi nízké provozní náklady dané použitím nejmodernějších technologií. Díky přítomnosti tepelného čerpadla navíc dosáhnete na mnohem výhodnější sazbu elektřiny. Tepelná čerpadla jsou maximálně tichá a dlouhodobě spolehlivá. Ostatně společnost Vaillant dává na tepelná čerpadla záruku 5 let a na kompresory čerpadel dokonce 10 let.

Vaillant geoTHERM VWS 62/3

Vaillant geoTHERM VWS

Nechte si vypracovat nabídku zdarma!

Pokud se vám libí třeba tepelná čerpadla země-voda, pak si můžete klidně nechat vypracovat nabídku a odborný návrh zdarma. Nezávazně tak budete mít k dispozici další důležité informace a vše si budete moci promyslet podrobněji. Tepelná čerpadla Vaillant lze instalovat jak do nových, tak do stávajících otopných systémů, takže nikdy není pozdě zefektivnit vytápění třeba právě vašeho interiéru.

Tepelná čerpadla Vaillant

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *