Plot pro psa

Výroba domácí ochrany záhonu před psem

Pořídili jste si nového pejska? Pak určitě uvažujete o tom, jak ochránit všechny věci před jejich okousáním a likvidací. Štěně je hravé a potřebuje si obrousit zoubky. Pokud tak ale činí ve vaší zahrádce, případně si pochutnává na některých plodinách, radost z toho mít jistě nebudete. Právě proto se podíváme na jednoduchou ochranu zahrádky před nezvaným návštěvníkem, kterého jste si pořídili. V podstatě jsme pracovali se zbytky z domácnosti, které jsme měli ještě ze stavby domu.

Plot pro psa

Foto: Radek Štěpán

Obyčejné palubky udělají divy

Základem našeho malého oplocení jsou palubní desky. Zbylo nám jich několik, a tak jsme využili především ty dlouhé na vodorovné ohrazení. Z ostatních jsme nařezali menší kusy, které slouží jako stojky. Spojení už je velmi jednoduché. Opět nám postačily torxové vruty, které zbyly.

Plot pro psa

Foto: Radek Štěpán

Jedno patro nestačilo

Pes potřebuje alespoň optickou zábranu, nicméně je-li optická pouze tak trošku, nestačí to. Proto bylo nezbytné dodělat ještě další patro. Vzhledem k tomu, že na třetí patro už nezbylo dřevo, nechali jsme mezeru mezi prvním a druhým poněkud větší. To se nám nevyplatilo. Všudypřítomný jezevčík prostě prolezl.

Plot pro psa

Foto: Radek Štěpán

Zbytky asfaltových šindelů. Proč ne?

Mezeru bylo nezbytné zacelit. Vzhledem k absenci dřeva jsme hledali fakticky jakýkoli materiál, který ještě zbyl. Nakonec se k nám štěstí přiklonilo stranou a doma byly ještě asfaltové šindele. Bez problémů jsme je tedy natloukli mezi jednotlivá patra. Plot vypadá zajímavě. Posoudit ostatně můžete sami na přiložených fotografiích. A pes? Ten už hostem záhonu není.Pes

Foto: Radek Štěpán

Náhledové foto: Radek Štěpán

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *