Vybírejte krásné nové byty v Praze

Moderní bydlení v Praze je dnes nabízeno poměrně často. Ne vždy se ale jedná o opravdu zajímavé byty, které by z hlediska celkové vybavenosti a také vzhledu opravdu stály za povšimnutí. Pokusme se tedy podívat na nabídku skvěle řešených bytů v celkem dvou lokalitách. Jedná se o byty, které jsou součástí moderní rezidence Podbaba a o projekt s názvem Barrandov Hills, který nabízí skutečně luxusní bydlení se vším všudy. V neposlední řadě dáme pochopitelně i tip, kde se přímo budete moci na jednotlivé projekty podívat podrobněji.

Rezidence Podbaba

Vynikající možnost bydlení nabízí projekt rezidence Podbaba. Jedná se o projekt, který získal cenu v soutěži Realitní projekt roku 2011. Byty jsou v rámci tohoto zajímavého projektu nabízeny v různých dispozicích. Nejmenší jsou 1+kk a největší 6+kk. Právě největší byty dokážou nabídnout plochu až 183m2. Lokalita, v níž se byty nachází, je pohodlně dostupná z centra Prahy. Do tří minut je k dispozici stanice metra Dejvická. Nedaleko se nachází i spousta zeleně. Jmenovat bychom mohli parky Divokou Šárku Stromovku.

Rezidence Podbaba

Barrandov Hills

Projekt Barrandov Hills je naprosto ojedinělý a v jeho rámci si můžete vybrat z celkového počtu 36 bytů. Dispozičně jsou byty řešeny v rozloze od 112 až po 480m2. Byty v této lokalitě nabízejí skutečně skvostné pohledy jak na Prokopské údolí, tak i na Kavčí hory. Do centra Prahy se lze dostat za pouhých 20 minut a v okolí bytů je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Celý komplex bytů je uzavřený a neustále jej hlídá ostraha, takže se dovnitř nedostane v žádném případě žádná nežádoucí osoba. Projekt Podbaba zaujme i architektonickým provedením, jelikož se na jeho realizaci podílel i známý architekt Karim Rachidi.

Barandov Hills

Vyberte si byty dle vlastního přání

Jestliže si budete chtít vybrat kterýkoli z bytů anebo se na ně jen podívat, pak neváhejte a klikněte zde. K dispozici vám budou informace o obou zmiňovaných projektech a také mnohé další možnosti bydlení, které Praha jako taková nabízí.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Michal Odpovědět

    Dobrý den,
    nedávno mě zaujal projekt nových bytů v Praze – Hostivaři, chtěl bych se zeptat, zda nemáte s projekty této firmy nějaké zkušenosti. Byty jsou to krásné a moderní, ale rád bych se obohatil o názor odborníka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *