Vybíráme šatní tyč

Řešení interiéru jakékoli skříně je velmi důležité a rozhodně stojí zato si jej předem promyslet. Jednu ze základních alternativ osazení šatní skříně představují šatní tyče. Právě na ně se totiž pohodlně věší svršky a mohou tak vypadat ve skříni jednolitě a pohodlně. Šatní tyč může být řešená v mnohých variantách a není problém vybrat si takovou šatní tyč, která bude plně vyhovovat z hlediska celkového umístění šatů. Jaké šatní tyče jsou tedy dnes k dispozici?

Klasické šatní tyč

Asi největší klasikou je standardní šatní tyč, která je vyrobena z tenké oceli. Tato šatní tyč dokáže být ideální a bez problémů udrží jakékoli, a to mnohdy i hmotnostně disponovanější šaty. Tyč se umístí do plastových držáků, jež jsou z třičtvrtě stran uzavřené. Z otevřené strany se tyč nasune a pak již v držáku perfektně sedí. Tyto šatní tyče jsou výhodné především v tom, že je možné je pohodlně v případě potřeby vyjmout. Platový držák je upevněn vrutem.

Sklopná šatní tyč

Mimo standardní tyče na šaty je možné volit také sklopnou šatní tyč. Tento typ tyče je vynikající zejména z hlediska skladnosti. Sklopná šatní tyč se pohodlně odsune na jednu stranu, a tak dosáhnete maximálního množství prostoru. Sklopné šatní tyče jsou většinou dodávány v několika kusovém provedení, takže si konkrétní tyče budete moci sklopit dle svých představ. Sklopná šatní tyč se ale nehodí do každé vestavné skříně.

Výsuvná šatní tyč do skříně

Velmi zajímavou volbou je i výsuvná šatní tyč do skříně. Ta je původně upevněná na stálo, nicméně disponuje výsuvem směrem ven. Díky tomuto faktu si můžete pohodlně vysunout šatní tyč ven i s oblečením a to si pak pohodlně vybrat. Zcela jistě se tento typ šatní tyče musí hodit každému člověku, který má doma klasickou či vestavnou skříň. Šatní tyče vám jistojistě usnadní interiérové uspořádání skříně.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *