Vrata

Vyberte si spolehlivá garážová vrata

Uvažujete o stavbě nové garáže, anebo o rekonstrukci té stávající? Pokud ano, určitě byste si měli vybrat spolehlivá garážová vrata vysoké kvality. Na trhu se dnes nachází nepřeberné množství modelů od nejrůznějších výrobců a prodejců. Sázkou na jistotu jsou nová garážová vrata od české společnosti Toors. Právě na tuto firmu a její nabídku se budeme soustředit v následujících řádcích. Společně se přesvědčíme o faktu, že si budete mít opravdu z čeho vybírat.

Garážová vrata od předních výrobců

Česká společnost Toors sídlící v Novém Bydžově se zabývá výrobou garážových systémů na míru, a to již od roku 2000. V její nabídce najdeme nejrůznější modely vrat. Jmenovat bychom mohli například systémy společnosti Hörmann, která působí v oboru již od roku 1998. Moderní garážová vrata Praha nabízejí tyto důmyslné systémy v nejvyšší kvalitě a různých typech provedení. Jedinečný design kombinovaný s maximálním důrazem na funkce dozajista uspokojí vaše požadavky.

Vyberte si konkrétní provedení vrat

Vybrat si budete moci nejrůznější typy garážových vrat. Jedná se například osekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá a mnohé další. Samozřejmostí bude i možnost výběru mezi zateplenými i nezateplenými typy. Rozhodnout byste se také měli, zdali budete potřebovat typizované anebo normované provedení. Veškeré práce budou samozřejmě provedeny na míru. Volit můžete i mezi několika nejrůznějšími variantami designu. Typické jsou třeba hladký panel, stucco, lamela, V profil anebo M, L, D a T drážka. Jinak nabízí garážová vrata Pardubice veškeré barevné odstíny dle RAL vzorníku.

Kompletní servis

Pořizujete-li si garážová vrata, měli byste se spoléhat i na komplexní servis. Vysoce kvalitní garážová vrata Pardubice budete mít s kompletní zárukou a s mnoha dalšími službami. Společnost Toors poskytuje mimo jiné také poradenství a odbornou montáž vrat. Vynikající jsou i nadstandardní záruky na vratové křídlo a pohony v době trvání až 11 let.

Zdroj náhledového obrázku: 3mont.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *