Vyberte si plastová okna, hliníková okna a dveře

Výběr kvalitních oken a dveří je velmi důležitý jak u novostavby, tak i u rekonstruovaného domu. Zajištění dostatečného světla s minimálními tepelnými úniky mnohdy není jednoduché, jelikož na trhu existuje celá řada různých modelů oken a dveří, které mohou být sice levné, nicméně kvalitativně jistě neuspokojí. Pokud chcete vsadit na jistotu, pak stojí zato zvolit plastová okna, hliníková okna anebo dveře od společnosti DAFE-PLAST. Nabídku této společnosti si ostatně popíšeme mnohem podrobněji.

Tradice výroby oken i dveří

Společnost DAFE-PLAST má s výrobou oken 20 let zkušeností. Vybrat si můžete jak hliníková, tak plastová okna anebo dveře. Realizaci oken i dveří řeší tato společnost jak u rodinných domů, tak i u velkých průmyslových objektů. Vybrat si budete moci jak z klasického sortimentu oken a dveří, tak z mnohých prémiových produktů. Podívat se na ně můžete jak přímo na internetových stránkách společnosti DAFE-PlAST, tak i fyzicky. K dispozici je Showroom DAFE v Jihlavě.

Šetřete náklady s novými plastovými okny

Jestliže si necháte vyměnit stávající okna například za plastová okna PROGRESS, dostanete se až k maximální možné úspoře ve výši 76%. Tato okna disponují skutečně velmi efektivními tepelně izolačními vlastnostmi. Samozřejmostí je i záruka kvality, již potvrzuje i certifikát ISO 9001:2009. Spolehnout se budete moci i na desetiletou záruku vztahující se na montážní spáry a pětiletou záruku na celý sortiment společnosti DAFE-PLAST.

Plastová okna

Plastová okna Dafeplast

Luxusní hliníková okna a dveře

Chcete-li vsadit na neotřelý design a maximální luxus provedení, pak můžete volit i hliníková okna a dveře od společnosti DAFE-PLAST. K dispozici budete mít i možnost realizace zimní zahrady z hliníkových profilů. Pokud budete při realizaci nových oken anebo dveří potřebovat konzultace, pak se můžete obrátit přímo na odborníky ze společnosti DAFE-PLAST.

Hliníková okna

Hliníková okna Dafeplast

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *