Byty Luxent

Vyberte si luxusní byt v Praze

Rozhodli jste se pro bydlení v Praze a nevíte, jakou nemovitost si vybrat? Možností máte skutečně hodně, jelikož hlavní město dokáže nabídnout spousty krásných domů a bytů. Je třeba pouze vyhledat tu správnou nabídku, v níž figurují luxusní byty prodávané za rozumnou cenu. My se zaměříme na společnost Luxent, která má ve svém portfoliu velké množství zajímavých bytů v Praze.

Nádherný výhled do Petřínských sadů

Naším prvním tipem na prodej luxusních bytů Praha je nemovitost nacházející se na spodním okraji Holečkovy ulice. Jedná se o přepychově vyhlížející byt situovaný ve 2. patře objektu. Jeho celková užitná plocha činí 124,5 m², dispozičně je řešen jako 3+1 a náleží k němu prostorná hala a balkón. Když se podíváte oknem ven, naskytnou se vám krásné panoramatické pohledy jak do Petřínských sadů, tak i na zahrady Kinských. Zajímavostí je i fakt, že v tomto bytu žil krátký čas i T. G. Masaryk.

Byty Luxent

Bydlení v Jungmannově ulici

Dále realitní kancelář Praha nabízí elegantní byt v Jungmannově ulici v centru hlavního města. Byt má dispozice 4+kk a jeho obytná plocha je více než prostorná. Konkrétně jde o 132 m². K dispozici je navíc ještě terasa o ploše 16 m², ze které se vám naskytnou hezké výhledy na střechy tradičních pražských domů. Do patra se dostanete z obývacího pokoje. Ložnice je prostorná a stylová.

Prosluněný byt v Praze 5

Chcete-li se ukrýt před hlukem velkoměsta, ale zároveň se dostat z bytu hned do centra, vyplatí se volba obvodu Praha 5. I na ni se prodej luxusních rodinných domů Praha soustředí. Výbornou volbou je sluncem zalitý byt nacházející se v rámci cihlového domu ve Švédské ulici. Konkrétně je situován do 2. patra. Byt je řešen jako 4+kk a zaručuje velké množství užitého prostoru. V domě se nachází celkem 24 bytových jednotek. K bytu ještě navíc připadnou 2 garážová stání, jež jsou součástí objektu. Starosti s parkováním vám tak odpadnou.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *