Vnitřní stínění

Vnitřní látkové stínění nabízí maximální funkčnost a originální styl

Svítí vám i nyní v zimě do tváře ve vašem interiéru sluníčko? Tak to si počkejte na léto! S jeho příchodem můžete očekávat mimo silného slunečního záření také obrovské horko.   I proto je zapotřebí opatřit v interiéru dostatek stínu. Jak na to? Jednoduše. Pořízením moderních látkových rolet, plisé, žaluzií nebo posuvných japonských stěn. Ano, řeč bude o látkovém interiérovém stínění. Že jste o něm ještě neslyšeli? Pak se začtěte do následujících řádků. Představíme si jej v mnoha podobách podrobněji.

Dokonalý punc originality

Znáte pouze klasické interiérové žaluzie vyrobené z hliníku? Vzhledově sice nikoho neurazí, nicméně ani nenadchnou. Jejich údržba také nepatří mezi nejjednodušší. Jestliže chcete mít v interiéru unikátní a funkční součást, zvolte látkové stínění. Vybírat lze i zajímavá konstrukční řešení, která na mnoha místech neuvidíte. Rolety mohou mít nejrůznější rozměry a samozřejmě barevné provedení. Bez problémů dokážou ladit k výmalbě a nábytku.

Hodí se kamkoli

Jestliže si myslíte, že látkové žaluzie si najdou své místo pouze ve vnitřních prostorách rodinných domků, jste na omylu. Ano, i tady jsou značně žádané, ale moc hezky vypadají například v ordinacích lékařů, kancelářích nebo ve vzdělávacích institucích. Výborné jsou i díky svému ovládání, které je řešeno jednoduše pomocí šňůrky či táhla. Nadčasovou volbu představuje i motorická varianta.

Vnitřní látkové stínění CLIMAX

I tento typ stínění je zapotřebí volit v nejvyšší kvalitě. Právě proto se obraťte na sortiment společnosti CLIMAX. Ta nabízí velmi pestrý sortiment látkového stínění, na něž se vztahuje záruka v době trvání 4 let. Vybrat si můžete i jiné typy vnitřní a venkovní stínící techniky. Spolehnout se budete moci na profesionální služby, maximálně rychlé dodávky a výhodné ceny.

Zdroj náhledového obrázku: climax.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *