28291

Vliesové tapety: Originál, který se vyplatí

Bílá výmalba interiéru nevypadá vůbec špatně, působí hezky čistě a jednotvárně. Skutečnost je ale taková, že často takové prostory vypadají hodně neosobně. Vyzdobit je přitom nemusí být nijak výrazně náročné. Bohatě postačí fototapety. Vždyť právě ony jsou jednak poměrně levné a jednak také velmi kvalitní. Bez problémů dokážou i na bílých stěnách vykouzlit dokonalé prostředí se vším všudy. Můžete si být jistí, že vás takovéto tapety budou bavit. Optimální volbou jsou především ty vliesové.

Vliesové tapety a jejich přednosti

Proč zrovna vliesové tapety? Důvodů je možné najít hned několik, přičemž tím nejpádnějším je jejich maximální odolnost vůči otěru. Jinak jsou tyto tapety také velmi jednoduše omyvatelné, takže v případě potřeby mohou vypadat opět jako nové. Ostatně, nikdy nevíte, kdy vám děti fototapetu pomalují, případně se zašpiní od nějakého pokrmu nebo čehokoli jiného. A lepení takovýchto tapet? Zapomeňte na nějaké složité a zdlouhavé lepení tapet na stěnu. Moderní vliesové tapety upevníte velmi jednoduše a během několika málo okamžiků.

Zdroj obrázku: dovido.cz

Fantazii se meze nekladou

Jaké tapety jsou aktuálně k dispozici? Vybírat si můžete z neskutečně velkého množství třeba na portálu Dovido.cz. V pestré paletě najdete spousty různých vzorů, barev a originálních designů. Vybrat lze pochopitelně podle konkrétní místnosti. Hodně oblíbené jsou ale také konkrétní skupiny motivů. Jedná se především o imitace cihel, případně jiných materiálů, přírodu, děti auta, citáty a nápisy, celebrity a lidé, vzorované motivy a mnohé jiné. Vaše fantazie je určitě bezbřehá a samotnými motivy nijak mezeni v žádném případě nebudete.

Zdroj obrázku: dovido.cz

Několik tipů na konkrétní motivy

Do obývacího pokoje se třeba náramně hodí tapeta zobrazující rozkvetlou louku. Výborný je také detail odkvetlé pampelišky. Chmýří je doslova kouzelné. Především poletující padáčky vypadají hodně nostalgicky. A co takové wellness motivy? Proč ne? Vytvořte si útulnou atmosféru plnou oživení a relaxu.

Zdroj náhledového obrázku: dovido.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *