věšák

Věšák do předsíně v různých variantách

Předsíň patří mezi místnosti, které si vyžadují opravdu hezké zpracování, jelikož tvoří vstup do interiéru. Do předsíně musí zkrátka každý člověk, který momentálně chce navštívit danou domácnost. Základem každé předsíně je vkusný věšák. Na ten si můžeme při příchodu do předsíně odložit své svršky. Věšák do předsíně se dnes dá řešit v celé řadě různých variant. Právě proto je ideální se na věšák z hlediska typů soustředit a podívat se a to, který věšák by se mohl hodit třeba právě do vaší domácnosti.

Integrovaný věšák ve skříni

Asi nejvíce oblíbenou formou věšáku do skříně je ten, který je integrovaný přímo v šatní skříni. Moderní integrované věšáky jsou ideální v tom, že oblečení nijak prostorově nezavazí a v případě, že je na věšáku dlouhodobě, nedochází k usedání prachu na oděvy. Rozhodně takovéto šatní skříně také mnohem lépe vypadají. Neuměle poskládané šaty na stojacím věšáku nevypadají vůbec hezky, a to zejména v případě, že je jich hodně.

Nástěnný věšák do předsíně

Hodně oblíbenou volbou je nástěnný věšák do předsíně. Ten je typický také tím, že dokáže ušetřit prostor a vypadá moc hezky. Mnohdy bývá součástí nábytkové stěny v předsíni. Je možné jej ale umístit klidně i přímo na zeď. Ta ale musí být opatřena lištou anebo jinou ochranou před oděrem zdi. Nástěnný věšák na zeď vypadá hezky a je možné se na něj klidně i dlouhodobě spolehnout.

Stojací věšák se hodí spíše veřejných prostor

Asi největší klasiku představuje stojací věšák na oblečení. Ten je možné sehnat v celé řadě designových variací. Výbornou volbu je určitě nějaký neotřelý věšák, který vypadá zajímavě. Nejčastěji se ovšem stojací věšák prosazuje pouze jako dočasný funkční prvek předtím, než si člověk našetří na kvalitní skříně do předsíně, které budou vypadat moc hezky.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *