Venkovní vířivka Gladius

Venkovní vířivka je lepší než bazén

Váháte, zda pořídit na vaši zahradu bazén nebo venkovní vířivku? Obě varianty mají své výhody. Možná, že jste uvažovali nad pořízením bazénu pro horké dny. Ale nebyla by pro vás vhodnější vlastní venkovní vířivka, kterou budete moci využívat po celý rok?

Relaxace na zahradě

Máte již krásnou zahradu se spoustou zeleně, květin a okrasných dřevin? Pak si zasloužíte relaxaci přímo v místě, kterému jsme věnovali nemalou péči. Oproti bazénům nadchnou venkovní vířivky možností využití po celý rok díky teplotě vody až 40 °C. Pokud si přejete, aby se do vířivky vešlo více osob, stačí zvolit větší vířivku.

Vířivka léčí

Bazén je vděčnou letní zábavou pro děti. Ale venkovní vířivka je bude bavit také a zároveň si ji užijete i vy. Oceníte ji zejména po náročném pracovním dni nebo po sportovní zátěži. Pořídíte-li větší vířivku pro více osob, děti si v ní dokonce mohou zaplavat. Navíc, nebudete jim muset zakazovat koupání v chladnějších dnech.

Cílené proudění teplé vody příznivě působí na krevní oběh, uvolňuje svaly a posiluje imunitní systém. Venkovní vířivky jsou zároveň velmi příjemně osvětleny a můžete je vybavit audio systémem, který dokonale doplní prostředí pro vaši relaxaci.

Vířivky Canadian Spa International®

V České republice je možné pořídit si velmi kvalitní vířivky od kanadského výrobce Canadian Spa International®. Exkluzivním prodejcem pro ČR je společnost SPA Studio s.r.o., které můžete navštívit v Praze, v Mladé Boleslavi nebo v Ostravě.

Vířivka Gladius

Pokud si na svou zahradu přejete pořídit opravdu velkou vířivku, doporučujeme model Gladius od Canadian Spa International®. Vířivá vana Gladius nabízí dostatek prostoru až pro 7 osob. Středový prostor dokonce odpovídá malému bazénu, a proto ji vaše děti mohou využít i na plavání. Každá osoba zde má k dispozici vlastní masážní prostor.

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *