Věci, které byste měli mít připravené pro případ výpadku

Blackout 3

Když vypadne elektřina, život nečekaně zastaví. Ať už se vypne uprostřed dne, zatímco se snažíte pracovat, nebo zhasne večer během večeře nebo sledování televize, ztráta kontroly změní vše během okamžiku. Aby bylo zvládání výpadku bezpečné a bezproblémové, je nutné mít krizové zásoby po ruce. Zde je kontrolní seznam základních věcí, jako jsou generátory, reflektory a nabíječky na solární pohon, které vám nabídnou pomoc.

Krizové rádio

Výpadek proudu aktivovaný extrémními klimatickými podmínkami může být obzvláště děsivý. Nejen, že byste se museli vyrovnat s živly, ale jste odříznuti od televize, rádia a dalších zdrojů informací. Samozřejmě sáhnete po tomto krizovém výstražném rádiu, které disponuje upozorněními na povodně, tornáda, bouře a další. Obsahuje také sirénu o síle 90 decibelů, hlasový alarm a výstražný varovný systém s LED žárovkami. Jeho tři baterie AA ho udrží v provozu i po výpadku.

Přenosný invertorový generátor

Univerzální invertorový generátor je krizovým základem pro zajištění kontroly v případě výpadku proudu. Takový 2200wattový generátor se snadno přepravuje (váží pouhých 54 kg) a jeho klidný provoz zaručuje, že rodina a sousedé nebudou zatíženi hlukem.

Záložní baterie a ochrana proti přepětí

Zajistěte si fungování všech svých přístrojů pomocí této posilovací baterie a přepěťové ochrany, která se aktivuje, když vypadne ovládání. Jejich sedm zásuvek zahrnuje pět zásuvek s nepřerušitelným napájením a přepěťovou ochranou a dvě zásuvky pouze s přepěťovou ochranou. Navíc je zde jeden port pro USB pro mobilní telefony a další univerzální nastavení.

Ruční dobíjecí baterie

Tento malý, ale mocný nezbytný doplněk vám může osvětlit cestu uprostřed kontrolního výpadku proudu. Po šesti minutách svícení získáte hodinu světla, ale elektrickou svítilnu budete moci pro dobití vystavit slunci. Její vestavěná dobíjecí baterie uchovává energii po dlouhou dobu, takže bude připravena, až ji budete nejvíce potřebovat.

Bezpečný otvírák na plechovky, láhve a sklenice

Konzerva
Foto: Pixabay

Otevírejte konzervy, sklenice a zavařeniny během výpadku s tímto snadno použitelným přístrojem. Jeho inovace lock-on pevně drží víčka a dlouhá rukojeť umožňuje pákový efekt.

Soudek na vodu

Tento sud či nádoba na vodu vyzdvihuje snadno přenosný tvar, který konsoliduje dvojité úchopové průchozí rukojeti. Jeho velikost zaručuje, že budete mít po ruce zásobu čisté vody, a kohoutek umožňuje rychlé nalévání bez starostí při výpadcích proudu.

Vysílačky

Vysílačky
Foto: Pixabay

Tyto vysílačky s delším dosahem komunikují na velkých vzdálenostech a s 2 662 kombinacemi kanálů. Vestavěný rádiový přijímač a alarm je důležitý v případě klimatických nebo jiných krizích.

Nezapomeňte na lékárničku

Když dojde k přírodní katastrofě, zranění se jen pohrnou. Proto dobře zásobená, aktuální lékárnička je základem pro krizové situace. Tato jednotka obsahuje označené, barevně odlišené přihrádky naplněné vším, co byste mohli potřebovat, včetně uspořádaných gáz, tamponů a pinzet, stejně jako píšťalky, kleští, baterky a různých věcí pro přežití.

Solární nabíječka

Během výpadku proudu je vaším pomocníkem mobilní telefon. Mějte ho připravený k činnosti s praktickou solární nabíječkou. Tato disponuje dobíjecí 25000mAh Li-polymerovým akumulátorem, je kompatibilní se všemi smartphony a dokáže nabíjet tři mobily najednou. Kompletně nabitá dokáže osmkrát nabít iPhone 12 Professional!

Zdroje info: bestlifeonline.com, maidforyou.com

Náhledové foto: Pixabay