Penzion Amerika

Užijte si příjemného ubytování v penzionu Amerika

Jestliže se chystáte vyrazit do Havířova, určitě se vyplatí předem objednat kvalitní a spolehlivé ubytování. Možností je pochopitelně hned několik, nicméně sázkou na jistotu je penzion Amerika nacházející se hned na okraji Havířova v klidné čtvrti s novou vilovou výstavbou. Do centra města se odtud ale dostanete zdoláním pouhých 3 km. Zastávka MHD se přitom nachází zhruba 50 metrů od objektu penzionu. Na dálnici v směrech na Polsko či Prahu jste během několika minut.

Stylové ubytování se spoustou služeb

Moderní ubytování Havířov. Přesně takto je možné popsat pohodové bydlení ve zmiňovaném penzionu. Mimo stylových pokojů lze využít i moderní banketní místnosti vybavené diaprojektorem. Pro nejrůznější přednášky a konference je jako stvořená. Hosté určitě ocení i bezbariérový přístup a kompletní pokrytí celého objektu internetem. Wi-fi je k dispozici zcela zdarma. U budovy je i privátní parkoviště speciálně vyhrazené pro ubytované hosty.

Penzion Amerika 2

Vychutnejte si gastronomické speciality

Doménou restaurace Havířov v tomto penzionu je skvělá kuchyně. Vybírat si mohou hosté z mnoha gastronomických specialit. Z jídelního lístku vybíráme například speciality z hovězího masa dovezeného z USA. Vynikající jsou ale i mořské plody, mezi které patří speciálně připravované tygří krevety a jiné výborné pokrmy. Zdejší specialitou na přání zákazníků je pečená křepelka s mandlovou nádivkou. Nouze určitě není ani o skvělé sladké dezerty, z nichž jmenujme třeba čerstvé vafle se šlehačkou a jahodami.

Pohodové vyžití

Moderní penzion Havířov nabízí spousty zábavy a vy se stoprocentně nebudete nudit. Vyrazit můžete klidně na zahradu, kde je vybudováno hřiště pro děti. Zatímco si budou hrát, vy můžete sedět pod slunečníky a vychutnávat si některé ze zdejších specialit. Pokud máte rádi příjemné výlety do okolí, vyplatí se navštívit Těrlickou přehradu vzdálenou pouhý 1 kilometr. Na Žarmanickou přehradu je to o 2 kilometry dál.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *