Domácí wellness

Užijte si domácí lázně ve vaší koupelně

Koupelna je ve většině bytů či rodinných domů místem určeným pro povinnou hygienu. Spousta lidí sem ovšem chodí z nutnosti, případně si v zimě rádi nahřejí prokřehlé a unavené tělo. Je to škoda, protože právě v koupelně si můžete vytvořit dokonalé domácí wellness se vším všudy. Že nevíte jak na to? Nevadí, v následujících řádcích se přesně na tuto problematiku zaměříme podrobněji.

Smyslná atmosféra jako základ

Budete-li mít v koupelně tu správnou atmosféru, rozhodně se vám nebude chtít odcházet nikam jinam. Optimální volbou jsou nejrůznější soli do koupele anebo pěny či oleje. Bez větších problémů tak z vany napuštěné obyčejnou čistou vodou vytvoříte dokonalou lázeň. Když se ke všemu přidají vysoce kvalitní přírodní mýdla, není co řešit. Vůní prosytíte celý prostor. Vaše smysly budou v maximálním pozoru a vy se budete cítit hýčkáni jedinečnou atmosférou.

Péče o pokožku se vyplatí

Na svou pokožku nemůžete zapomínat. Takové masáže a zábaly dokážou doslova divy. Pokožka může být maximálně vláčná, pružná a její vzhled vám bude kdekdo závidět. Bez pravidelné výživy to ale nebude v žádném případě možné. Možností hydratace je nespočet. Jmenovat bychom mohli kupříkladu tělové zábaly, peelingy anebo bahno pocházející z oblasti Mrtvého moře. Pleti stoprocentně prospěje.

Dbejte o sebe komplexně

Soukromý wellness pobyt ve vaší koupelně určitě není tou jedinou odměnou, již si vaše unavené tělo zaslouží. Stojí za to soustředit se mimo jiné i na jídelníček. V prostředí vlastní kuchyně to není až tak složité za předpokladu, že budete mít dostatečné množství potřebných surovin. Naším tipem je například známá superpotravina Quinoa mající vyvážené složení. Všechny zmiňované prostředky do koupelny a cokoli dalšího souvisejícího s domácím wellness seženete na www.homespa.cz. Výběr je tady skutečně pestrý a vaše tělo bude hýčkáno v každém detailu.

Zdroj náhledového obrázku: homespa.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *