Remiáš úklid
01/04/2016
Kategorie: Domácnost, Novinky, Úklid

Úklid bytových domů: Nechte pracovat specialisty

Bytové či panelové domy jsou typické nejen zajímavými interiéry bytů, ale i společnými prostorami. Ty jsou jejich nezbytnou a nedílnou součástí a je nutné se o ně adekvátně starat. Uklízet byste měli chodby, prostory před a za objektem a také sklepy či jejich další součásti. Ne vždy se to ovšem díky nedostatku času daří a často mnozí nájemníci uklízejí nedbale nebo jen kvůli tomu, aby je někdo u této činnosti viděl. I proto se vyplatí vsadit na profesionální firmu, která se o veškeré úklidové práce dokáže postarat. Výbornou volbou je firma Remiáš Global Services s.r.o.

Pravidelný úklid chodeb

Společné prostory v podobě chodeb je zapotřebí uklízet v pravidelných intervalech, optimálně každý týden. Jestliže zvolíte úklid bytových domů u specialistů ze zmiňované společnosti, budete mít jistotu krásného vzhledu společných prostor. Díky moderním přístrojům a saponátům budou všechny prostory navíc desinfikovány. Na žádné nečistoty tak nenarazíte. Spolehnout se budete moci i na nízkou cenu, jež začíná na 850 korunách za měsíc. Ušetříte nejen čas, ale i finanční prostředky, jež byste stejně do úklidových prostředků museli vložit.

Speciální úklidové práce

Velmi důležité jsou i činnosti, které není zapotřebí vykonávat pravidelně v týdenním intervalu, nicméně jsou nezbytné. Jmenovat bychom měli mytí oken včetně rámů a parapetů. Vyčistit je nutné i veřejné osvětlení patřící k nemovitosti či hasičské hydranty. O veškeré tyto činnosti se společnost Úklid Remiáš postará v rámci úklidu, a to jednou za 6 měsíců.

Sezonní činnosti samozřejmostí

Zapomínat bychom neměli ani na nejrůznější sezónní práce. V zimě je třeba být připraven na větší množství sněhu a na led před domem. V letním období naopak roste trávník, takže se musíte o jeho kondici postarat, což pojímá nejen sekání, ale i vertikutaci a hnojení. Zapomenout nelze ani na ostatní zahradnické práce, jež profesionálové také vyřeší. Vy budete mít vše odborně ošetřeno bez vlastí námahy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.