Remiáš úklid

Úklid bytových domů: Nechte pracovat specialisty

Bytové či panelové domy jsou typické nejen zajímavými interiéry bytů, ale i společnými prostorami. Ty jsou jejich nezbytnou a nedílnou součástí a je nutné se o ně adekvátně starat. Uklízet byste měli chodby, prostory před a za objektem a také sklepy či jejich další součásti. Ne vždy se to ovšem díky nedostatku času daří a často mnozí nájemníci uklízejí nedbale nebo jen kvůli tomu, aby je někdo u této činnosti viděl. I proto se vyplatí vsadit na profesionální firmu, která se o veškeré úklidové práce dokáže postarat. Výbornou volbou je firma Remiáš Global Services s.r.o.

Pravidelný úklid chodeb

Společné prostory v podobě chodeb je zapotřebí uklízet v pravidelných intervalech, optimálně každý týden. Jestliže zvolíte úklid bytových domů u specialistů ze zmiňované společnosti, budete mít jistotu krásného vzhledu společných prostor. Díky moderním přístrojům a saponátům budou všechny prostory navíc desinfikovány. Na žádné nečistoty tak nenarazíte. Spolehnout se budete moci i na nízkou cenu, jež začíná na 850 korunách za měsíc. Ušetříte nejen čas, ale i finanční prostředky, jež byste stejně do úklidových prostředků museli vložit.

Speciální úklidové práce

Velmi důležité jsou i činnosti, které není zapotřebí vykonávat pravidelně v týdenním intervalu, nicméně jsou nezbytné. Jmenovat bychom měli mytí oken včetně rámů a parapetů. Vyčistit je nutné i veřejné osvětlení patřící k nemovitosti či hasičské hydranty. O veškeré tyto činnosti se společnost Úklid Remiáš postará v rámci úklidu, a to jednou za 6 měsíců.

Sezonní činnosti samozřejmostí

Zapomínat bychom neměli ani na nejrůznější sezónní práce. V zimě je třeba být připraven na větší množství sněhu a na led před domem. V letním období naopak roste trávník, takže se musíte o jeho kondici postarat, což pojímá nejen sekání, ale i vertikutaci a hnojení. Zapomenout nelze ani na ostatní zahradnické práce, jež profesionálové také vyřeší. Vy budete mít vše odborně ošetřeno bez vlastí námahy.

Zdroj náhledového obrázku: uklid-remias.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *