Dětská postel

Trendy ve vybavení dětského pokoje: Bílá postel v hlavní roli

Dětské království je nedílnou součástí většiny bytů i rodinných domů. Jedná se o zcela specifickou místnost, která se určitě neobejde bez zajímavého, funkčního a originálního vybavení. Vždyť děti se rozhodně nespokojí pouze s výmalbou pokoje a nějakými těmi skříněmi či postelí. Potřebují mít vše podle svých představ. Tedy v případě těch starších. Mladším ladí veškeré komponenty dohromady rodiče. Ti se často orientují dle aktuálně panujících trendů. Jakých? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Elegantní bílá postel

Dětský pokoj představuje pro své obyvatele nejenom místo, kde si hrají. Jedná se prakticky také o jejich ložnici. Jejím základem musí být hezká postel. Aktuálně jsou trendy především různé bílé variace postelí. Volit je možné třeba elegantní bílou variantu se zády a také zábranou. Vsadit lze i na bílou dvojpostel. Že máte doma malé miminko? Tomu se jistě bude hodit bílá postýlka působící maximálně jemně. Hodně oblíbená je i dětská domečková postel. Variací je zkrátka spousta.
Dětská bílá postel
Dětská bílá postel: Zdroj obrázku babynabytek.cz

Hezký dětský nábytek

Pro výběr dětského nábytku jsou velmi důležité především barvy v dětském pokoji. Při výběru konkrétních kusů musíme dbát na jejich funkci. Určitě se neobejdete bez komody. Tam si dítě bude ukládat oblečení, případně ložní prádlo. Velmi důležitou roli hrají ale i organizéry na hračky. Kam byste jinak všechny ty plyšáky schovali? Důležitou roli hrají určitě i koše na hračky.

Dětský organizérDětský organizér: Zdroj obrázku babynabytek.cz

Trendy doplňky

I zdánlivé maličkosti jsou ve finále něčím, co dětský pokoj dokonale oživí. Velmi oblíbené jsou kupříkladu sedací polštáře a meditační sedáky. Vybírat lze z různých barevných i tvarových alternativ. A co takové dětské věšáky? Prostoru pro uložení svršků není nikdy dostatek. Naším tipem je třeba věšák nazvaný prozaicky sova. Proč? Přesvědčit se můžete na základě pohledu na obrázek.

Věšák SovaDětský věšák sova: Zdroj obrázku babynabytek.cz

Dětská postel: Zdroj náhledového obrázku babynabytek.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *