Toužíte po nádherných prvcích z masivního dřeva? Víme, na koho se obrátit

Dřevěná terasa

Máte pocit, že vaší domácnosti něco chybí? Přemýšlíte právě nad realizací nového dřevěného plotu, pergoly, schodiště nebo třeba kuchyně na míru? V takovém případě dávejte pozor – víme, na koho se obrátit!

Věřte jen zkušeným odborníkům

Nebudeme si nic nalhávat – dřevěné prvky na míru jsou poměrně velká investice. Přesně proto se musíte spolehnout jedině na opravdu ověřené řemeslníky s dostatečným množstvím referencí. Jedině ti dokážou spolehlivě splnit všechna vaše přání.

Dobrým příkladem je třeba známé Truhlářství Soukup, které se zaměřuje na běžné i atypické produkty z masivního dřeva i dostupnějšího lamina. Tato pražská firma s dlouholetou tradicí vybavila už stovky bytů, domů i zahrad.

Dřevěná terasa

Foto: truhlarstvisoukup.eu

Mezi její speciality patří pergoly a přístřešky, zimní zahrady, dveře, ploty, balkony, terasy, schodiště, vestavěné skříně, kuchyně i nábytek na míru. Ve všech případech si budete moci vybrat libovolný materiál, povrchovou úpravu, přesné rozměry i další detaily. Snadno tak získáte opravdu odolné prvky, které budou podle vašich představ.

Konstrukce i nábytek na míru navíc poskytují znatelně delší životnost než typické produkty z velkých obchodních center. Hravě vám budou sloužit klidně až do konce života.

Nebojte se ani vyloženě atypických přání

Odborníci ze zmíněného truhlářství Praha moc dobře chápou, že každý rodinný dům je trochu jiný. Přesně proto vám moc rádi vyrobí prvky i do nejsložitěji přístupných míst, jako jsou schodiště, podkrovní byty se šikmou střechou, sklepy nebo třeba prostory mezi sloupy.

Jasným důkazem je například jejich dřevěná terasa na míru. Stačí si rozkliknout webové stránky pod vloženým odkazem. Ihned si budete moci prohlédnout fotografie a sami se přesvědčíte, jestli dokážou splnit i vaše požadavky.

Náhledové foto: truhlarstvisoukup.eu

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.