Toaletní papír v ledničce? Své opodstatnění si tento nápad najde

Toaletní papír

Bez toaletního papíru se neobejdeme v žádné domácnosti. Samozřejmě, aby také ano. Používáme ho ale na zcela specifickou činnost, která je nám všem velmi dobře známá. Přitom dokáže toaletní papír zastat i mnohé jiné další role. Dát se může například do ledničky. Vrtá vám hlavou, že právě tady může vykonat nějakou medvědí službu? Pokud ano, jste na správném místě. My se na toto netradiční použití toaletního papíru podíváme podrobněji.

Jednoduše a rychle se zbavíte pachu

Přesně tak. Toaletní papír do sebe dokáže natáhnout veškeré pachy, které mohou pocházet právě z chladničky. Jen si vezměte třeba takové syrečky nebo ryby. Obojí dokážou v negativním slova smyslu z pohledu pachu doslova divy. Podobně je to i s vlhkostí. Tu také dokáže toaletní papír bez problémů eliminovat. Stejně tak může být užitečný i v mrazáku. Jelikož pohltí vlhkost, nevytváří se v mrazáku tak velké množství nepříjemné námrazy. Led pak navíc zvyšuje spotřebu elektřiny u daného zařízení.

LedniceLednice: Foto Pixabay

Rolku stačí položit na polici v chladničce

Skutečně nic složitého. Rychle se sami přesvědčíte o tom, že nepříjemný pach velmi rychle zmizí. Jinak můžete toaletní papír také klidně umístit do zásuvky se zeleninou. Efekt bude ve finále stejný. Určitě je ale nutné používat toaletní papír bez parfemace. Jinak by mohlo dojít k velkým nepříjemnostem.

Potraviny budou déle čerstvé

Další bonus, který získáte, když použijete toaletní papír. Jen je třeba dávat pozor na to, aby toaletní papír nebyl mokrý. V tomto momentu je třeba ho velmi rychle vyměnit za nový, suchý. Ten bude opět skvěle fungovat a dokáže pohltit velké množství nejrůznějších pachů. Použít stejně jako papír ale můžete třeba také citron. Hodit se může i sušená pomerančová kůra. Ta dodá lednici velmi příjemnou vůni.   

Zdroje info: santeplusmag.com, tojenapad.dobrenoviny.sk

Toaletní papír: Foto Pixabay

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.