Textilním roletám to v interiéru sluší. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži

Textilní rolety

Sledujete nejnovější trendy týkající se interiéru? Praktické designové doplňky do domácnosti jsou něčím, bez čeho nemůžete žít? To jste pak již zcela jistě slyšeli o textilních roletách, jež jsou oblíbené díky své funkčnosti, ale také stylovému vzhledu. Navíc se v případě zašpinění dají s pomocí speciálního saponátu vyprat v ruce.

Pokud se ve vaší domácnosti textilní rolety ještě nevyskytují, dovolte nám, abychom vám je představili a seznámili vás s jejich výhodami. Díky tomu zjistíte, proč jsou v moderních českých domácnostech tak oblíbené.

Snadná a rychlá manipulace

První výhodou, co textilní rolety mají a díky čemu si jejich používání zamilujete, je jejich snadné ovládání a manipulace s nimi. Jednoduše tak můžete regulovat zastínění místnosti a vpouštět si do své domácnosti pouze tolik slunečních paprsků a světla z pouličních lamp, kolik sami chcete.

Toužíte po soukromí a zastínění? Žádný problém

Díky textilním roletám si můžete užívat naprostého soukromí kdykoliv, kdy po něm zatoužíte. Ovšem pokud se vám bude zdát nedostatečné a zejména v ložnici budete toužit po větší tmě, využijte rolety blackout. Již jejich název napovídá, že až s nimi poznáte, jak vypadá tma a maximální zastínění. Vnitřní vrstva rolet blackout je totiž tvořena tmavými vlákny, které interiér dokonale zastíní.

Textilní rolety

Foto: Zaluzieee.cz

Montáž na atypická místa včetně stropu

S textilními roletami nejste limitováni tím, kde máte umístěná okna, protože se dají instalovat také na zeď či na strop. Díky spolehlivému vnitřnímu stínění se tak vaše domácnost promění v moderní oázu soukromí. Přenecháte-li navíc starost o montáž na profesionálech, můžete se těšit na dokonalé provedení, co bude nainstalováno doslova na míru a zcela podle vašich představ.

Textilní rolety doplní každý interiér

U textilních rolet máte také tu výhodu, že si jejich barevné provedení můžete sladit s vybavením svého domova. Z široké nabídky barev si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Intenzita světla, co bude do vaší domácnosti pronikat, bude odpovídat barevné variantě. Pokud toužíte po prosvětlení svého interiéru, držte se světlých barev.

Moderní domácnosti se bez přítomnosti vnitřních textilních rolet neobejdou. Díky nim se totiž i obyčejný interiér promění ve vkusný a stylový prostor. S barvou rolet si můžete pohrát a sladit je buď s nábytkem, bytovými doplňky nebo například květináči, které na parapet následně naaranžujete. Vaší představivosti se meze nekladou. S textilními roletami bude váš život snadný a budete si moci dopřávat dostatek soukromí před zvědavými kolemjdoucími či sousedy. Pro klidný spánek v zastíněné ložnici si pořiďte rolety blackout.

Náhledové foto: Zaluzieee.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.