Televizní stolek

Televizní stolek: Praktická a elegantní součást obývacího pokoje

Pohoda, kdy se člověk dívá na televizi, je nenahraditelná. Mnohdy ji ale dokážou narušit zdánlivé detaily. Typickým příkladem budiž nevhodně zvolený televizní stolek. Právě na něm totiž často televize stojí. Že uvažujete o nákupu nového televizního stolku? Pak jste na správné adrese, začtěte se dál a zjistíte, podle čeho se vyplatí tuto součást vybavení interiéru obývacího pokoje vybírat. Jak se společně přesvědčíme, aspektů této nelehké volby je hned několik.Televizní stolek

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Masiv, lamino, nebo jiné materiály?

V první řadě si rozmyslete, z jakého materiálu bude televizní stolek vyrobený. Rozhodně není nezbytné volit masiv. Ano, jedná se o nejpevnější, nejbytelnější a také čistě přírodní materiál. Cena je u něj ovšem poněkud vyšší. Velmi oblíbené je lamino. Jedná se o takzvané MDF desky vyznačující se vysokou pevností, nižší hmotností a zajímavým vzhledem. Jinak se často volí také další materiály, z nichž dokáže zaujmout především tvrzené sklo. Zapomínat bychom neměli ani na nerez, případně jiné kovy.

Jaké jsou správné rozměry televizního stolku?

Konkrétně nelze optimální rozměry udávat. Ani neexistují. Odvíjet by se velikost televizního stolku měla především od toho, jaká je televize. Na hloubku už dnes příliš hledět nemusíte, vždyť na trhu existují jenom ploché modely. Ideální je, když stolek na šířku předčí obrazovku, bez problémů na něj umísíte třeba satelitní přijímač nebo pevný disk s filmy.

Televizní stolek

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Design musí zaujmout!

A vzhled? I rohový televizní stolek může vypadat perfektně a strhnout na sebe pozornost. Pokud zvolíte třeba tmavé odstíny a dáte je do kontrastu se stříbrným či bílým rámem obrazovky a bílou stěnou, vznikne zajímavé kombinace. To samé ale platí i o světlé barvě a tmavé obrazovce. Iniciativě se meze nekladou, na dona-shop.cz mají spousty modelů za výhodné ceny. Vyberete si i vy.

Zdroj náhledového obrázku: dona-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *