Svět rolet a žaluzií: jaké jsou nejnovější trendy?

Vybrali jsme pro vás to nejlepší za celý rok v oblasti stínící techniky a poradíme vám, co je právě teď trendy a čím nebudete zaručeně OUT po několik dalších let. Jak nešlápnout vedle při výběru trendových žaluzií nebo proč se do módy opět vrací rolety?

Že jsou žaluzie a ústupu? Ani náhodou!

Nemají se kam posouvat, jsou stále stejné, chybí jim originalita – takové výtky zaznívaly na adresu tohoto bytového doplňku. Ale moderní kvalitní žaluzie ještě umí překvapit. Okoukaly se vám už ty horizontální? Pak jednoduše vsaďte a žaluzie vertikální, na nichž se neusazuje prach a špína a velmi jednoduše se čistí.

Máte velká střešní okna? Pak si nechte vyrobit žaluzie na míru přesně podle svých potřeb, přaní a vkusu. Jste milovníci přírodních materiálů? Pak se zaměřte na žaluzie dřevěné, které vás překvapí svým jedinečným vzhledem a dlouhodobou odolností. Navíc skvěle zapadnou do každého interiéru!

Rolety jako moderní designový prvek

I rolety nyní zažívají vzestup. Už dávno se samy nevystřelují vzhůru v tom nejnevhodnějším okamžiku ani netrvají na instalaci přímo do okna. Možností je dnes mnohem více. A na co se zaměřit především?

Designové rolety z potištěné látky na sebe mohou vzít úlohu dominantního prvku v místnosti a navíc dokáží účinně odfiltrovat i polední sluneční žár. Ke slovu mohou přijít i přírodní prvky. Bambusové rolety vás rázem vrátí do časů vaší exotické dovolené a přiblíží vaši domácnost zase o trochu blíže ke světu venku.

Chcete něco, co je skutečně IN? Pak vsaďte a originální rolety Den a noc inspirované žaluziemi. Díky unikátní koncepci se na nich střídají stínící pruhy s těmi transparentními, takže vždy můžete do svého domova propustit přesně tolik světla, kolik je právě třeba. Budete překvapeni, jak komfortní může takové řešení být!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *