Stylová dřevohliníková a plastová okna

Výběr oken dnes není rozhodně jednoduchý, jelikož na trhu najdeme obrovské množství výrobců a oken, kteří se snaží nabízet své produkty. Ne vždy se jedná o opravdu kvalitní okna, která by disponovala spolehlivými profily a také kováním. I proto je ideální vybírat taková okna, která svou kvalitou bezesporu zaujmou a dokážou svými tepelně izolačními i designovými vlastnostmi uspokojit požadavky každého z nás. Naším tipem jsou dřevohliníková okna a plastová okna od společnosti Actual.  Podívejme se tedy na jejich vlastnosti mnohem podrobněji.

Revoluční okna Actual Alwood

Výbornou volbou jsou po všech stránkách dřevohliníková okna. Pokud si vyberete revoluční okna Actual Alwood, pak se budete moci spolehnout na designově maximálně povedená okna, která nabízejí hranaté tvary kubistického charakteru bez jakýchkoli šikmin. Nedisponují dokonce ani zasklívacími lištami. Vynikající jsou i tepelně izolační vlastnosti tohoto typu okna. Hodnoty činí přesně Uw 0,69W/m2K. Klasicky se solárním trojsklem nabízejí tato okna hodnotu Ug 0,5 W/m²K. Vynikající je i skryté kování Inside.

Plastohliníková okna Actual Alevo

Skvělý design nabízí plastohliníková okna Actual Alevo. Jedná se o okna v kubisticko-hranatém provedení. Na vnitřní straně má toto okno rám a křídlo v jedné stejné rovině. Minimalistická podoba křídla dokáže zajistit větší množství průniku světla a také vyšší solární zisky. Vynikající je i absence zasklívacích lišta a spár. Samozřejmostí je i skryté kování Inside. K těmto oknům padne skvěle i klika v kubistickém provedení.

Vyberte si k oknům i zajímavé dveře

Budete-li si vybírat plastohliníková anebo dřevohliníková okna, pak stojí zato zvolit i dveře ze stejného materiálu. Volit je lze hned v několika různých provedeních. Zajímavé jsou třeba dveře z řady Cubic anebo dveře Streetline. Vybrat si ale můžete i jiný typ dveří dle svého vlastního vkusu.

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. petos Odpovědět

    Moc se mi líbí ta dřevohliníková okna od Aktualu a od Sulka. Se Sulkem měnili okna navíc i naši. Ale i když člověk zúží ten výběr už jen na pár výrobců, je to vybírání možná ještě těžší než napočátku v hromadě výrobců. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *