Stavebniny PRO-DOMA – Vysněné bydlení na dosah ruky

Snad každý z nás už od dětství snil o tom, že si jednou postaví svůj vlastní dům nebo si ho alespoň přestaví k obrazu svému. Realita stavebních prací je však neúprosná, stavba domu či jeho rekonstrukce není procházkou růžovým sadem a jednou z nejtěžších výzev je sehnat všechen potřebný stavební materiál na jednom místě. Naštěstí existují stavebniny PRO-DOMA, kde si můžete zakoupit vše potřebné od hrubé stavby až po nejdrobnější spojovací materiál.

Kompletní sortiment pro hrubou stavbu

Z bohatého sortimentu pro hrubou stavbu si lze u této české firmy opatřit například obvodové a vnitřní zdivo, stropní konstrukce, maltové směsi, omítku, výrobky z betonu, komínové sestavy a v neposlední řadě i spojovací materiály pro hrubou stavbu. Dále nechybí ani kanalizační a odtokové systémy, nivelační hmoty na podlahu nebo stavební písek.

Stavební chemie od prověřených značek

Důležitým vybavením, bez kterého se neobejde snad žádná stavba či rekonstrukce je stavební chemie. Asi vás nepřekvapí, že i tu naleznete v široké paletě nabízených produktů stavebnin PRO-DOMA. Kromě ověřených značek Soudal nebo Den Braven mají stavebniny PRO-DOMA i stavební chemii vlastní značky. Jmenovitě si zde můžete pořídit třeba akrylový tmel, chemickou vinylesterovou kotvu, několik druhů lepicí a montážní pěny, stavební disperze, hloubkovou penetraci, klempířský tmel nebo často využívaný sanitární silikon.

Zařiďte si interiér i exteriér dle svých představ

Po dokončení hrubé stavby přichází na řadu zkrášlení samotného interiéru. K tomu vám skvěle poslouží dveře, okna a schody vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Ani okolí domu nezůstane ochuzeno, pořídit si tu lze i oplocení a vybavení na zahradu. Pak už zbývá jen objekt zateplit tepelnou izolací PRO-DOMA, natřít jej odolným nátěrem ze sortimentu barvy a laky, a vaše vysněné bydlení je na světě!

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *