30274-botament-1200×628

Stavební hmoty BOTAMENT: Sázka na jistotu v oblasti stavební chemie

Vlastníte stavební firmu? Chystáte se k rekonstrukci či stavbě domu svépomocí? Ať už je vaše odpověď kladná na jakoukoli z těchto dvou otázek, rozhodně se neobejdete bez stavebních hmot! Právě proto se v následujících řádcích zaměříme na společnost BOTAMENT, která se řadí mezi špičku v oblasti stavební chemie a výroby stavebních materiálů. Nejprve ji představíme, následně se podíváme na produkty, jež nabízí, a její hlavní přednosti.

Spousty zkušeností za dlouhá léta působení

Samotná společnost Botament Systembaustoffe působí již od roku 1993 a ve stavebnictví si dokázala vytvořit neotřesitelnou pozici. Už před rokem 1993 byla součástí společnosti MC Bauchemie mající více než 50 lety zkušeností v oboru. Stavební hmoty a další materiály BOTAMENT se tak mohou chlubit vysokou kvalitu podloženou nejen dlouholetým výzkumem, ale i využitím spoustou firem a soukromých osob.

Vlastní výrobní závody samozřejmostí

Firma také disponuje svými vlastními výrobními závody. Výrobky se následně distribuují díky sesterským podnikům společnosti MC – Bauchemie. Technologické postupy, zkušenosti a samozřejmě přísné podmínky pro výrobu. Přesně tyto charakteristiky splňují všechny výrobní podniky, a to v Německu, Rumunsku, Polsku, Maďarsku a na Ukrajině.

V souladu s přírodou

Na tomto aspektu si dává společnost BOTAMENT hodně záležet. Veškeré produkty jsou k životnímu prostředí maximálně šetrné. Vyrobené jsou v rámci těch nejpřísnějších platných norem, které dnes existují. Samozřejmostí je u těchto produktů i fakt, že jsou v naprostém souladu s nařízením REACH.

Vlastní výzkum

Společnost disponuje také vlastními laboratořemi, v nichž se zabývá výzkumem vlastností jednotlivých produktů a jejich zdokonalováním. Mimo jiné vlastní dokonce technicko-aplikační oddělení, kde jsou jednotlivé produkty precizně testovány. Inovace mají pochopitelně za cíl nabídnout produkty s přidanou hodnotou pro zákazníky. Stavební chemie této značky je tedy jednoznačně o krok vepředu.

Multifunkční využití

Spolehnout se u značky BOTAMENT můžete i na její multifunkční využití. Základem nabídky jsou zejména produkty pro obkládače. Ti si mohou vybírat ze spárovacích hmot, lepicích tmelů, izolačních materiálů, konstrukčních desek a mnohých dalších produktů. Není problém volit ze stavebních hmot. K dispozici jsou materiály pro renovaci sklepů, opravy betonových ploch či zemědělských objektů.

Komplexní technická podpora

Spolehnout se u této společnosti můžete i na komplexní servis. K dispozici budete mít veškerou technickou podporu. Práce s jednotlivými výrobky se tak stane spíše příjemnou činností než nezbytnou povinností. A výsledek? Vyzkoušejte některé z produktů a budete mít jasno sami.

Zdroj náhledového obrázku: botament.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *