nasdum.eu_navackove_cz_nahledovy

Správný čas pro koupi bytu? TEĎ!

Hypotéky meziročně zlevnily. Toho je třeba využít. Pro nákup nového bytu jsou nyní nejvýhodnější podmínky. Kdo chce investovat do svého, neměl by váhat ani minutu. Kdo ví, co přinesou další týdny i měsíce.

Chcete bydlet ve svém nebo se vám líbí myšlenka stát se majitelem realit a pronajímat byt za účelem výdělku? Ať tak, či tak, mrkněte na byty na prodej v Praze 3. Na Vackově roste moderní rezidence, která se skládá z pěti asymetricky řešených objektů podél ulice Malešická, které nabídnou celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor.

Nový domov pro stovky lidí

Architekti využili potenciál této zajímavé lokality s osobitým geniem loci, aby zde dali domov stovkám rodin. K výběru jsou byty o velikosti 1+kk až 5+kk, přičemž všechny byty jsou orientovány tak, aby maximálně využily potenciál dostatku světla a optimalizace plochy.

Zdroj obrázku: byty.navackove.cz

Bydlení v Praze na Žižkově uspokojí ryze městské typy lidí, pro které je důležitý „tep velkoměsta“ a veškerá občanská vybavenost. Stejně nadšení ale budou i lidé, kteří mají rádi klid, přírodu a pamětihodnosti. Kromě sousedního parku Židovské pece jsou v docházkové vzdálenosti například Vítkov, sady Na Krejcárku nebo Parukářka, které jsou jako stvořené pro relaxaci i aktivní odpočinek.

Nejlepší investice

Vackov se stává průsečíkem obou světů a jeho byty jsou, co do polohy, vskutku lukrativní adresou. Pořídit byt v této rezidenci není nadlidským počinem. Stačí si jen vybrat pomocí interaktivní prezentace katalogu na webových stránkách a s financováním pomůže výhodný hypoteční úvěr.

Prostřednictvím hypotéky Hyposervis lze získat nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky.

Zdroj obrázku: byty.navackove.cz

Investovat do svého se v každém případě vyplatí. Peníze uložené do nemovitosti jsou nejlépe zhodnocené a žádná inflace na světě je nikdy nemůže ohrozit.

Zdroj náhledového obrázku: byty.navackove.cz

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *