Spolehlivá plastová okna a dveře jako základ rodinného domu

Stavba jakéhokoli domu si vyžaduje mnohá důležitá rozhodnutí. Jedním z nich je bezesporu i volba oken a dveří. Jak u oken, tak i u dveří je třeba vsadit na opravdovou jistotu, jelikož musí vydržet minimálně několik desítek let a u mnohých domů napořád. Výbornou volbou jsou v tomto ohledu především vysoce kvalitní plastová okna a dveře Vekra. Tyto produkty jsou schopny splnit i ty nejpřísnější normy, jež se na tento sortiment vztahují. Představme si tedy plastová okna a dveře Vekra podrobněji.

Vekra okna a dveře v novostavbě

Vekra okna dům

Vysoce kvalitní produkty Vekra

Značka Vekra vsází především na vysokou kvalitu a také na tradici výroby plastových oken. Ostatně na tuzemském trhu s otvorovými výplněmi jsou tyto výrobky již celých 20 let. Stojí za nimi společnost Window Holding a.s., jež je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Portfolio produktů značky Vekra je komplexní a mimo plastová okna a dveře lze vybírat ještě hliníkové fasádní systémy či další produkty.

Vekra okna v tradiční dřevěnici

Vekra okna dřevěnice

Okna Vekra Premium pro maximální zateplení

Zajímavým produktem značky Vekra jsou plastová okna Vekra Premium nabízející především systém vyznačující se dokonalou energetickou bilancí. Díky vyšší stavební hloubce 90 mm dokážou tato okna efektivně snížit tepelné ztráty na úplné minimum. Celkové vynikající tepelně-izolační vlastnosti ještě navíc podpoří i izolační vložka v jedné z komor. Vynikající je i zvýšená odolnost vůči násilnému vytržení kování z okna. Samozřejmostí je i vysoce jakostní německý profil VEKA Alphaline 90 MD. Hledáte-li okna pro nízkoenergetické bydlení, pak není co řešit.

Plastové dveře Vekra Classic

Prověřenou klasikou jsou plastové dveře Vekra Prima. Nabízejí moderní tvary se zaoblenými hranami a disponují vícekomorovým profilem, přičemž výztuhy jsou navíc propojeny i v rozích profilu. Plastové dveře je možné volit v několika variantách. Jednat se může jak o dvoukřídlé, tak i jednokřídlé dveře, které se mohou otevírat jak dovnitř, tak i ven.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

2 komentáře

  1. Lucie Odpovědět

    Dobrý den,

    odkazy v článku nefungují. Sama toto téma teď řeším a proto posílám odkaz na článek, který se zabývá problematikou výběru oken a dveří pro pasivní domy: svet-oken.cz/cz/plastova-okna/okna-pro-pasivni-domy.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *