nasdum.eu_truhlarstvi-marek_cz_nahledovy

Splňte si svůj sen o interiéru na míru

Moderní a designové bydlení je snem mnoha lidí. Poté, co člověk vyletí z hnízda rodičů, se obvykle zpočátku ubytuje v pronájmu, užívá si života a rozkoukává se, co dál. Léta mladičké nerozvážnosti ale rychle utečou, a pokud chce člověk v dohledné době založit rodinu, měl by se usadit do vlastního. Pořídit byt a zařídit ho je největší finanční investicí v životě, kterou je třeba volit s rozmyslem. V ideálním případě totiž budete na zvolené adrese žít až do smrti.

Když už se podaří vysněný dům, či byt získat do vlastnictví, nastává ta nejhezčí doba jeho zařizování. Obvykle se začíná kuchyňskou linkou, jež nejlépe sedí, je-li vyrobena na míru. Originální prototypy kuchyňských sestav nabízí truhlářství Praha. Nábytek Marek vyrábí kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu.

Zdroj obrázku: truhlarstvi-marek.cz

Moderní a designový nábytek

Přestože mladí lidé dnes vyznávají kult minimalismu, bez nábytku se ani ostatní pokoje neobejdou. V moderním bytě nesmí chybět vestavěné skříně, nábytek do obýváku i ložnice nebo výbava dětského pokoje. Přestože už dávno odzvonilo sektorovým sestavám, dominantou pokojů se stávají vestavěné stěny s volně stojícími komodami, barovými stolky, paravany nebo víceúčelovými pulty. Designově je v popředí jednoduchost a kombinace materiálů, jako je dřevo, kov a sklo.

V případě, že chcete, aby byl váš byt komfortní oázou klidu a pohodlí, neváhejte se obrátit na bytové designéry, kteří mají v oboru velké zkušenosti, nebrání se inovacím a sledují módní trendy. Klientovi bude zpracován počítačové 3D návrhy, aby bylo naprosto zřejmé, jaká je výchozí představa a jaká skutečná realita. V truhlářství Marek se dbá především na funkčnost, design a ergonomii.

Zdroj obrázku: truhlarstvi-marek.cz

3D návrhy k výběru

Postačí jen kontaktovat projektanta a domluvit si schůzku. Ideální je to v místě, kde bude váš nový kuchyňský nábytek, či kuchyňská linka na míru umístěna. Projektant si zjistí vaše představy o novém vybavení interiéru, zeptá se na vaše potřeby a zaměří celý prostor. Z těchto informací vám pak může vytvořit několik různých návrhů i s přihlédnutím k vámi vybraným materiálům a doplňkům.

Zdroj náhledového obrázku: truhlarstvi-marek.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *