Skvělý developerský projekt 4Blok

Developerských projektů v Praze neustále přibývá a rozhodně nemusí být vůbec jednoduché vybrat si takový, který vám bude maximálně sedět. Pokud nevíte, do jakého bydlení v které části Prahy máte jít, pak stojí zato podívat se na náš tip. Tím je developerský projekt 4Blok, který splňuje veškeré požadavky na nejmodernější bydlení se vším všudy. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na tento projekt mnohem podrobněji. Zcela jistě si pozornost zaslouží.

Představení projektu 4Blok

Projekt 4Blok představuje možnost nejmodernějšího bydlení v hlavním městě, a to především pro mladé lidi. Volit můžete v rámci tohoto bydlení z celkem 210 bytů o různých dispozicích. V nabídce jsou byty od 1+kk až po celkové dispozice 5+kk. Tyto byty jsou absolutně nejrozlehlejší a je možné v nich bydlet i ve velkém počtu rodinných příslušníků. Pokud si zakoupíte přízemní byty, budete mít navíc k dispozici i vlastní předzahrádku a kóji pro skladování různých předmětů denní potřeby.

Pohodlné bydlení

 Projket 4Blok podobně, jako je tomu u Alfarezidence, nabízí absolutně pohodové bydlení se vším všudy. K dispozici budete mít k bytům i balkony a terasu. Zapomenout bychom neměli ani na možnost parkování v podzemních garážích. Ekonomické bydlení zajistí celková koncepce domu včetně nejmodernějších materiálů, které na jeho výstavbu byly použity.

Optimální lokalita

Bydlení v některé z částí projektu 4Blok je vynikající i pro jeho polohu. Nachází se přesně mezi Vinohrady a luxusní vršovickou lokalitou. Přímo před domem je zastávka autobusu, takže do centra Prahy to budete mít pouze několik minut. Okolo domu se nachází navíc velké množství zeleně. Nakoupit si budete moci v blízkém nákupním středisku Eden. Popravdě řečeno, mnohé nové byty v Praze takovéto parametry stoprocentně nemají.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *