Nové byty v Praze 6

Moderní bydlení v Praze jsou bezesporu velkým lákadlem pro mnohé z nás. Není se čemu divit. Bydlení v hlavním městě je velmi lukrativní především pro velké množství pracovních příležitostí a také pro maximální kulturní a sociální vyžití. Rozhodně není od věci najít si v Praze přesně takové možnosti bydlení, které se vám budou nejvíce hodit. Nejmodernější život nabízí zejména novostavby různých činžovních a bytových domů. Naším tipem je rezidence Bělohorská nacházející se v katastru městské části Praha 6.

Bydlení v Praze 6

Mezi nejvíce oblíbené lokality v Praze patří bezesporu Praha 6. Tato městská část se vyznačuje poměrně malou vzdáleností od centra Prahy a také vynikající dostupností všech služeb. Zajímavou volbou je část Břevnov, která se vyznačuje velkým množstvím zeleně a také zajímavými stavbami. Jednu z nich je i rezidence Bělohorská, na kterou se budeme soustředit v následujících řádcích.

Rezidence Bělohorská

Projekt rezidence Bělohorská se vztahuje ke zcela nové budově disponující řadou precizně řešených bytů. K dispozici jsou tady byty o celkové ploše od 29,8 m2 do 97,2 m2. Samozřejmostí jsou u těchto bytů i balkony a také garážová stání v podzemním traktu domu. Autem si tak budete moci přijet pohodlně až do domu a zaparkovat jej na hlídaném místě. V docházkové vzdálenosti od rezidence je ale i zastávka autobusů, tramvají a metra. Podobnou dostupnost ostatně nabídne i Praha 5 a jiné městské části.

Luxusní a úsporné bydlení

Spojit luxus a ekonomickou stránku věci není nikdy vůbec jednoduché. Byty v Praze 8 a zejména v Praze 6 ve zmiňované rezidenci to bez potíží dokážou. Dřevěná eurookna, podlahy a zateplení přispívají i k nízkým nákladům na vytápění objektu. Váš život tak v rezidenci Bělohorská bude jako v bavlnce. Dbáno bude i na vaše bezpečí, jelikož celá rezidence je hlídána.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *