Virtuální asistentka

Sami doma: Pomůže vám virtuální asistentka

Váš dům váš hrad. Jestli jste si svoje bydlení ještě nestihli zařídit po svém a teď jste v něm uvízli na 24 hodiny denně, sedm dnů v týdnu, asi už vás z toho rozbolela hlava. Hlava bolí ale i mnohé z těch, kteří mají svoje vysněné tapety a sladěné koberce přesně na svém místě. Karanténa a omezení pohybu zkrátka neprospívá nikomu. Pojďme se ale kouknout, jak si můžete v současné situaci odlehčit díky virtuální asistentce.

Domov nefunguje, jak má: Virtuální asistentka a dodavatelé

Nefunguje váš domov tak, jak má? Topení netopí a kapající kohoutek vás přivádí k šílenství? Instalatéři se opevnili v bezpečí svých vlastních domovů a nikomu se nemůžete dovolat? Virtuální asistentka vám sice kotel nezkontroluje a kohoutek neutáhne, ale na poli shánění dodavatelů je jako ryba ve vodě. Nejenom, že má vlastní kontakty a ví, na koho se může spolehnout, navíc má potřebný čas a trpělivost a nevadí ji obvolat dvacet čísel, když na ostatních nikdo není. Nemusíte proto ztrácet nervy a propadat depresi: virtuální asistentka vám sežene dodavatele všeho druhu.

Doma s dětmi? S ostatními úkoly pomůže virtuální asistentka

Jestli u vás v domě kromě vás zůstaly navíc i vaše děti, může se jednat o příjemnou společnost. Nicméně po několika dnech zjistíte, že padáte vyčerpáním. Děti, které obvykle alespoň částečně zabaví vychovatelky a učitelky, se jak je den dlouhý obracejí výhradně na vás. Do toho vám zvoní telefony a chodí e-maily, stojí práce a padají deadliny. Neztrácejte ale hlavu. Administrativní práci, e-mailovou schránku, zvedání telefonů a celou řadu dalších úkolů ze svého každodenního života můžete nechat virtuální asistentce. Jde jenom o to být flexibilní v tom, co můžete delegovat – děti teď zkrátka zůstaly na vás, takže místo toho musíte pošoupnout jiné záležitosti.

Bezpečí domova: Virtuální asistentka za vás vyrazí do terénu

Pokud bydlíte v Praze, můžete se o svou virtuální asistentku opřít i v terénu. Takže žádné zoufalé cesty do lékárny nebo třeba s autem do servisu. Obraťte se na kurýra a zůstaňte v bezpečí. Kurýrní služby jsou povolené i podle současných vládních opatření a virtuální asistentka má určitě k ruce i bezpečnou roušku a jednorázové rukavice. Žádné obavy proto mít nemusíte.
Virtuální asistentkaZdroj obrázku: UnSplash.com

Podnikání v pasti: Virtuální asistentka přikládá ruce k dílu

Jestli se navíc zastavilo vaše podnikání a máte obavy, jak se z toho vylížete, může pro vás virtuální asistentka představovat budoucnost. Poohlédněte se po virtuální odbornici a získejte tak do svého týmu dovednosti v marketingu, salesu nebo třeba zákaznickém servisu. Oproti situaci, kdy byste platili zaměstnance, nebudete mít žádné fixní náklady, takže i v nejisté době budete mít svoje výdaje zcela pod kontrolou.

Hlavu vzhůru

Jste rozčarovaní a nešťastní z toho, že se celý váš fyzický svět zúžil na váš obývák, pár pokojů a možná malý dvoreček? Asi teď nastala ta vhodná doba udělat z vašeho domu sídlo vašich snů. Pusťte se do navrhování, aranžování, uklízení nebo opravování. A pokud jde o věci, které jste zvyklí dělat a teď to zkrátka nejde, obraťte se na virtuální asistentku. Vzhledem k tomu, že je virtuální odjakživa, v dnešním světě se dobře orientuje a pomůžeme vám překlenou změnu, která dopadá do života každého z nás.

Zdroj náhledového obrázku: UnSplash.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *