Koberec Lahore

Ručně vázané perské koberce oživí váš interiér

Interiér každého byru nebo rodinného domu si zaslouží krásnou podlahovou plochu. V moderních stavbách se nejčastěji na podlahách nachází nejrůznější tvrdé krytiny, které sice dokážou bez potíží vést teplo jdoucí z podlahového vytápění, nicméně na oko působí často fádně. Zvolíte-li nějaký hezký kusový koberec, máte vyhráno. Výbornou volbou jsou zejména perské koberce, které jsou svým vzhledem naprosto jedinečné. Moc hezky vypadají hlavně proto, že jsou ručně tkané a pocházejí z tradičních orientálních zemí. Chcete-li si některé vybrat, podívejte se na nabídku společnosti Buchara s.r.o., na kterou se soustředíme v následujících řádcích.

Abadeh

Zdroj obrázku: buchara.cz

Tradiční výrobce a prodejce perských koberců

Společnost Buchara přišla na český trh již v roce 1994. Hlavní náplní její činnosti je přímá výroba, dovoz a v nespolední řadě i distribuce tradiční ruční metodou vázaných perských koberců. Služby zmiňované společnosti se ale nezaměřují vyloženě na prodej těchto luxusních koberců. Využít můžete klidně i poradenství v oblasti návrhu interiérů, zapůjčení a také vyzkoušení vybraného modelu přímo do vašeho bytu nebo domku. Součástí pestrého portfolia služeb je i odborné čištění a opravy těchto vysoce kvalitních koberců.

Nepálský koberec

Zdroj obrázku: buchara.cz

Luxusní koberce přímo na míru

Jestliže chcete mít svůj originální koberec se vzorem dle vlastního přání, máte jej mít! Díky tomu, že společnost Buchara s.r.o. vlastní dílny přímo v oblasti Persie, můžete mít originál s vámi zvolenými barvami a také vzorem, který bude zcela unikátní. Vy sami si totiž dokonce budete moci vzor navrhnout.

Perský koberec

Zdroj obrázku: buchara.cz

Prohlédněte si sortiment na vlastní oči

Jestliže si chcete udělat o kobercích vlastní obrázek, můžete si je klidně prohlédnout přímo v prodejně nacházející se v centru Prahy. K vidění je zde na ploše 250 m2 zhruba 5000 vystavovaných kusů. Zvolit můžete klidně i koberce turkmenské anebo typy s kavkazskými geometrickými vzory.

Zdroj náhledového obrázku: buchara.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *