Koberec Lahore

Ručně vázané perské koberce oživí váš interiér

Interiér každého byru nebo rodinného domu si zaslouží krásnou podlahovou plochu. V moderních stavbách se nejčastěji na podlahách nachází nejrůznější tvrdé krytiny, které sice dokážou bez potíží vést teplo jdoucí z podlahového vytápění, nicméně na oko působí často fádně. Zvolíte-li nějaký hezký kusový koberec, máte vyhráno. Výbornou volbou jsou zejména perské koberce, které jsou svým vzhledem naprosto jedinečné. Moc hezky vypadají hlavně proto, že jsou ručně tkané a pocházejí z tradičních orientálních zemí. Chcete-li si některé vybrat, podívejte se na nabídku společnosti Buchara s.r.o., na kterou se soustředíme v následujících řádcích.

Abadeh

Tradiční výrobce a prodejce perských koberců

Společnost Buchara přišla na český trh již v roce 1994. Hlavní náplní její činnosti je přímá výroba, dovoz a v nespolední řadě i distribuce tradiční ruční metodou vázaných perských koberců. Služby zmiňované společnosti se ale nezaměřují vyloženě na prodej těchto luxusních koberců. Využít můžete klidně i poradenství v oblasti návrhu interiérů, zapůjčení a také vyzkoušení vybraného modelu přímo do vašeho bytu nebo domku. Součástí pestrého portfolia služeb je i odborné čištění a opravy těchto vysoce kvalitních koberců.

Nepálský koberec

Luxusní koberce přímo na míru

Jestliže chcete mít svůj originální koberec se vzorem dle vlastního přání, máte jej mít! Díky tomu, že společnost Buchara s.r.o. vlastní dílny přímo v oblasti Persie, můžete mít originál s vámi zvolenými barvami a také vzorem, který bude zcela unikátní. Vy sami si totiž dokonce budete moci vzor navrhnout.

Perský koberec

Prohlédněte si sortiment na vlastní oči

Jestliže si chcete udělat o kobercích vlastní obrázek, můžete si je klidně prohlédnout přímo v prodejně nacházející se v centru Prahy. K vidění je zde na ploše 250 m2 zhruba 5000 vystavovaných kusů. Zvolit můžete klidně i koberce turkmenské anebo typy s kavkazskými geometrickými vzory.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *