Romantická volně stojící vana

Koupelna je pro mnohé z nás srdcem celého interiéru. Ostatně někteří právě v této místnosti určené výhradně pro potřeby osobní hygieny tráví neskutečné množství času. I proto je nezbytné, aby základ koupelny, tedy vana, vypadal co možná nelépe. Majitelé nemovitosti právě na vaně často šetří peníze a spíše ji dávají do ústraní. Je to škoda, jelikož i zdánlivě obyčejná volně stojící vana může vypadat skutečně skvostně, a to se vším všudy. Pokud se navíc zvolí romantická velká volně stojící vana, budete mít o design i zábavu postaráno.

Hydromasážní trysky samozřejmostí

Mnohdy i vany do malé koupelny disponují celou řadou trysek, jež dokážou vytvořit skvělou vířivou koupel. Velká vana stojící v prostoru si přítomnost těchto trysek vyloženě vyžaduje a rozhodně stojí za to je mít. Dnes už tento typ vany s tryskami není ani tak extrémně drahý, takže určitě bude vhodné si ji pořídit. Když se ke všemu ještě přidá nějaká stylová a funkční sprchová hadice a s rozetou, tak máte doslova lázně.

Obložení nesmí chybět

Velmi důležitou roli hraje u volně stojící vany i její obložení. Vypadá-li dobře, pak celá koupelna dostává úplně jiný rozměr. Obložení je třeba vymyslet přímo na míru dle celkových parametrů prostorové vany. Nemělo by určitě být nijak výrazně široké, aby ještě navíc nedocházelo ke zmenšení prostoru v koupelně. Již tak vana většinou dokáže zabrat dostatečné množství místa.

Nechte si navrhnout celou koupelnu

Pokud se pro volně stojící romantickou vanu rozhodnete, měli byste brát v potaz mimo jiné i kompletní vzhled celé koupelny. Když se vana zkombinuje efektně s ostatními partiemi koupelny, pak dosáhnete opravdu neotřelého celkového vzhledu. Zcela určitě lze hovořit o tom, že vás bude interiér koupelny neustále inspirovat a vy se sem budete pořád rádi vracet.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.