Rodinné domy na klíč u Prahy

Moderní rodinné bydlení se v současnosti vyznačuje především tím, že lidé chtějí bydlet co nejblíže hlavního města. Nejideálnější jsou lokality přímo sousedící s Prahou, ale nabízející prostředí maximálně klidné a pohodově působící periferie. Právě tady si lze koupit hezký rodinný domek a trávit zde veškerý čas s rodinou. Do zaměstnání to přitom budete mít skutečně kousek, a to jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Naším tipem na takovéto skvělé bydlení je lokalita na Malé Růži na Praze západ. Právě tedy jsou k dispozici rodinné domy na klíč. Představme si ovšem tento projekt poněkud detailněji.

Malá Růže jako skvělá lokalita

Jestliže chcete bydlet obklopeni čistou přírodou, ale přitom na periferii hlavního města, pak je lokalita Na Malé Růži u Rudné naprosto vyhovující. Rodinné domy jsou situovány do oblasti plné zeleně. Ostatně jedná se o součást přírodního parku Povodí Kačáku. Vzdálenost do Prahy činí pouhých 5 kilometrů. Jen na stanici metra Zličín se dostanete autem za pouhých 10 minut. Blízko se nachází i nájezd na dálnici A5, takže se můžete vydat prakticky kamkoli.

Vyberte si dům dle svých představ

K dispozici jsou rodinné domy na klíč v různém provedení. Vybírat si můžete z klasických dvojdomů, jež jsou vybaveny garáží. Klidně je ale možné vybrat i řadové domy, jež disponují balkonem. V nabídce jsou ale i domy na prodej bez balkonu. Domy jsou postaveny v zajímavém a neotřelém architektonickém pojetí. Domy jsou postaveny z těch nejkvalitnějších materiálů, dokladem čehož může být i fakt, že se jedná o energeticky maximálně úsporné stavby.

Veškerá občanská vybavenost v dosahu

K dispozici budete mít kompletní vybavení a instituce, které jsou zapotřebí k běžnému životu. Mateřská a základní škola se nachází přímo v Rudné. To samé platí i o zdravotním středisku a poště. Samozřejmostí je i místní knihovna a existence celé řady spolků a zájmových sdružení přímo v Rudné.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *