Sekačka Worx

Robotická sekačka nabízí spousty výhod

Krásný trávník je pro každého majitele rodinného domu či chalupy nesmírně důležitý. Není se čemu divit, jelikož precizně střižená travnatá plocha vypadá skvostně a majitele dané nemovitosti dokonale reprezentuje. Že vás pravidelné sekání unavuje a jednoduše se vám do této často únavné a nudné činnosti nechce? Není se čemu divit, jednotvárně chození za sekačkou skutečně nepřináší žádnou velkou zábavu. Stát se ale může mžikem minulosti. V případě, že si pořídíte robotickou sekačku. Že tomuto modernímu výdobytku příliš nedůvěřujete? Nemáte důvod. Ty nejmodernější modely dokážou doslova divy. Pokud nevěříte, pokusíme se vás přesvědčit v následujících řádcích, kde se soustředíme na jednotlivé výhody robotické sekačky.

Robotická sekačka nevyžaduje složitou obsluhu

Každá robotická sekačka se vyznačuje především tím, že alternuje nejen činnost klasického modelu, ale dokáže se i sama obsloužit. Člověk je pouze tím, kdo ji naprogramuje dle své potřeby, respektive trávníku, který je nezbytné upravit. Nastavení jakéhokoli modelu není složité. Většinou stačí vše řešit prostřednictvím speciální aplikace. Připojíte se k internetu třeba pomocí wi-fi či datových služeb a můžete si stroj naprogramovat. Postačí vám k tomu tablet nebo chytrý telefon. Většina modelů již disponuje také dešťovým senzorem, takže jejich práce v momentu spadnutí několika kapek končí. Sekat začnou až v tehdy, když je povrch suchý.

Aku sekačka Worx Landroid

Zdroj obrázku: rucni-naradi.cz

Pracuje tam, kde potřebujete

Spousta lidí se obává toho, že robotické sekačky mohou uniknout ze zóny, v níž mají pracovat. Určitě tomu tak není. Vy sami si vyznačíte za pomocí speciálního lanka umístěného pod povrch oblast, kde bude pracovat a přístroj z ní prostě a jednoduše neuteče. Sekačky jsou často chráněny i PIN kódem. Po jejich přemístění mimo zónu bude nezbytné tento kód zadat. Jinak nefungují.

Výdrž baterie bohatě postačí

Moderní robotické sekačky jsou již vybaveny kapacitně dostačujícími akumulátory, které jsou schopny dodávat sekačce energii klidně i více než 250 hodin. V momentu, kdy přístroj pocítí, že je již baterie vybitá, najede si automaticky do dokovací stanice, kde se opět dobije.

Aku robotická sekačka Landroid

Zdroj obrázku: rucni-naradi.cz

Stoprocentní bezpečnost

Na zahradě si často hrají děti, anebo zde pobývají domácí mazlíčci. I pro ty ovšem pracující automatická sekačka nepředstavuje žádné nebezpečí. Disponuje totiž nárazovým senzorem, který se při doteku s cizím předmětem postará o její zastavení. Nože jsou u všech modelů umístěné ve středu těla sekačky, takže je chrání kryt. Při jakémkoli nepřirozeném pohybu se okamžitě zastaví.

Na značce záleží

V současnosti lze na trhu vybírat z mnohých značek robotických sekaček. Jmenovat bychom mohli například modely Honda, Husqvarna, Gardena anebo Bosch a mnohé další. Výbornou volbou je robotická sekačka Worx, která je optimální z hlediska poměru mezi cenou a výkonem.

Zdroj náhledového obrázku: rucni-naradi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *