Rezidence Hlubočepy

Rezidence Hlubočepská, bydlení ve městě i v přírodě

Pokud se porozhlížíte po nových bytech na prodej, a přitom chcete skloubit výhody života ve velkoměstě i na venkově, pak je pro vás developerský projekt Hlubočepy tím pravým. Nové byty v Praze a přitom v klidné lokalitě jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i pro takzvané singles.

Hlubočepy společné prostory

Zdroj obrázku: bytyhlubocepy.cz

Atraktivní lokalita Rezidence Hlubočepská

Čtvrť Hlubočepy se rozkládá v údolí Dalejského potoka. Blízká přírodní rezervace Prokopské údolí nabízí jedinečné souznění s přírodou, vždyť trpělivým pozorovatelům se tu může zjevit až šedesát druhů ptáků! V okolí naleznete i několik přírodních památek, například Barrandovské skály, geologickou oblast Ctirad nebo skalnatou stráň Pod školou. Dobře tady fungují i mnohá biocentra jako například vrch Děvín a další tři na území Zlíchova. Užijí si zde sportovci i ti, co si rádi jen tak v klidu posedí ve stínu stromů. Aktivit je tu připravena celá řada…

Snadná dostupnost z Prahy i Barrandova

Blízko Rezidence Hlubočepská vede sice hlavní silnice, ovšem díky místní železnici a tramvajové trati je prostor ušetřen naprosté většiny hluku. Dopravní dostupnost je ostatně další výhodou Hlubočep. Po silnici se snadno dostanete na Barrandov a do centra Prahy dorazíte za pouhých deset minut. Školy, zaměstnání i zdravotnická centra jsou odsud na dosah ruky.

Moderní i praktické nové byty na prodej

Novostavby bytůRezidenci Hlubočepská jsou moderně a prakticky řešené v klasickém stylu a k dispozici jsou také mezonety. Podléhají přísným standardům, aby se v nich všichni obyvatelé cítili patřičně pohodlně. Dokončený byt je okamžitě připraven k nastěhování. Co takhle posedět u ranní kávy na balkonu či terase s příjemným výhledem?

Každá novostavba bytu má bezbariérový přístup a samozřejmostí je také sklep a garáž. Místnosti jsou prostorné a světlé a celé byty se vyznačují nízkou energetickou náročností. Oblíbí si je každý, kdo chce bydlet pěkně, chytře a navíc prakticky.

Hlubočepy garáže

Zdroj obrázku: bytyhlubocepy.cz

Zdroj náhledového obrázku: bytyhlubocepy.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *