Residence Anděl exteriér
26/01/2016
Kategorie: Moderní bydlení, Novinky

Rezidence Anděl nabízí skvělé bydlení

Lokalita projektu Rezidence Anděl Praha 5 je v současnosti poměrně žádaná, a to i díky spoustě služeb, jež jsou zde k dispozici. Důkazem budiž i skutečnost, že v blízkosti Rezidence Anděl najdeme spousty obchodů, stanici metra a také vzdělávací instituce a jinou občanskou vybavenost, kterou již člověk bere prakticky automaticky jako nezbytnou. My se v následujících řádcích soustředíme na tento projekt a jeho hlavní plusy. Bydlení v této lokalitě zcela jistě nadchne.

Dokonalé zázemí nové části Smíchova

Momentálně nabízí byty Smíchov v různých podobách a Rezidence Anděl patří mezi ty nejznámější. Bytové zázemí v samotném srdci Prahy ale není hlavní devízou této rezidence. Vedle zimního stadionu Nikolajka se nachází centrum Radlická a v neposlední řadě i park Santoška, kam můžete vyrazit na příjemné procházky Prahou. Odměnou vám budou i příjemné pohledy na starobylý Vyšehrad a Vinohrady. Samotná Praha 5 je čtvrtí, která v sobě míchá nejstarší historii a živou současnost.

Residence Anděl

Developerský projekt Rezidence Anděl

Nejmodernější developerský projekt Rezidence Anděl je složen ze dvou typově rozdílných budov. Prolíná se zde dokonale secese s nejmodernějšími architektonickými prvky. Uvnitř jednotlivých objektů je k dispozici 15, respektive 28 bytových jednotek. Vybrat si můžete od nejmenších 2+kk až po 5+kk v mezonetovém provedení. Tyto velké byty nabízejí maximální komfort a luxus.

Další přednosti Rezidence Anděl

Součástí Rezidence Anděl jsou také podzemní garážová stání s celkovou kapacitou 40 míst. Využít ale mohou nájemníci také 15 speciálně navržených zakladačů. Součástí celého komplexu je i 24 hodinová recepce. Bezpečnost je na prvním místě a můžete si být jisti tím, že se do obytných prostor nedostanou žádné nežádoucí osoby, které zde nemají co dělat.

Park Santoška

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.