Residence Anděl exteriér

Rezidence Anděl nabízí skvělé bydlení

Lokalita projektu Rezidence Anděl Praha 5 je v současnosti poměrně žádaná, a to i díky spoustě služeb, jež jsou zde k dispozici. Důkazem budiž i skutečnost, že v blízkosti Rezidence Anděl najdeme spousty obchodů, stanici metra a také vzdělávací instituce a jinou občanskou vybavenost, kterou již člověk bere prakticky automaticky jako nezbytnou. My se v následujících řádcích soustředíme na tento projekt a jeho hlavní plusy. Bydlení v této lokalitě zcela jistě nadchne.

Dokonalé zázemí nové části Smíchova

Momentálně nabízí byty Smíchov v různých podobách a Rezidence Anděl patří mezi ty nejznámější. Bytové zázemí v samotném srdci Prahy ale není hlavní devízou této rezidence. Vedle zimního stadionu Nikolajka se nachází centrum Radlická a v neposlední řadě i park Santoška, kam můžete vyrazit na příjemné procházky Prahou. Odměnou vám budou i příjemné pohledy na starobylý Vyšehrad a Vinohrady. Samotná Praha 5 je čtvrtí, která v sobě míchá nejstarší historii a živou současnost.

Residence Anděl

Developerský projekt Rezidence Anděl

Nejmodernější developerský projekt Rezidence Anděl je složen ze dvou typově rozdílných budov. Prolíná se zde dokonale secese s nejmodernějšími architektonickými prvky. Uvnitř jednotlivých objektů je k dispozici 15, respektive 28 bytových jednotek. Vybrat si můžete od nejmenších 2+kk až po 5+kk v mezonetovém provedení. Tyto velké byty nabízejí maximální komfort a luxus.

Další přednosti Rezidence Anděl

Součástí Rezidence Anděl jsou také podzemní garážová stání s celkovou kapacitou 40 míst. Využít ale mohou nájemníci také 15 speciálně navržených zakladačů. Součástí celého komplexu je i 24 hodinová recepce. Bezpečnost je na prvním místě a můžete si být jisti tím, že se do obytných prostor nedostanou žádné nežádoucí osoby, které zde nemají co dělat.

Park Santoška

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *