Remoska Grand 22 jako skvělý kuchyňský pomocník

Příprava pokrmů v remoskách byla v minulosti zcela běžnou záležitostí. Ostatně hovoří o tom i mnohé recepty do remosky, které jsou dnes stále aktuální. Na internetu je jich celá řada. Pokud si momentálně vybíráte remosku, pak rozhodně stojí za to přečíst si následující řádky, které budou recenzí jedné z nejznámějších remosek na trhu, kterou je typ Grand 22. Ta představuje vynikající kompromis mezi cenou a kvalitou. Ostatně cena této remosky začíná na 2 278 korunách, což na takto kvalitní model není určitě mnoho. Podívejme se tedy na její vzhled a vlastnosti.

Tři hlavní součásti remosky

 U produktů, jako je remoska originál již sehnat nelze, nicméně remoska Grand 22 jej v mnohé nahradí, a dokonce překoná. Její tělo je tvořeno ze třech hlavních částí. Tou první je odnímatelné víko opatřené topnou spirálou s příkonem 580 W. Materiálově je vyrobeno z nerezu, takže je dokonale odolné. Střední část je skleněná a dokáže tak propéct kompletně vše, co v remosce budete připravovat. Mísa z hliníku je opatřena nepřilnavou látkou Teflon Classic, takže nedochází k připečení potravin.

Bytelný stojan z plastu

Hodně důležitou součástí remosky je bytelný stojan z plastu. Na rozdíl od předchozích modelů se jedná skutečně o pevný stojan, který udrží remosku tak, jak je z hlediska přípravy pokrmů zapotřebí. Samozřejmostí jsou i dvě prakticky držadla z plastu. Ta nabízejí pohodlnou možnost přenesení remosky z místa na místo.

Výhody remosky Grand 22

–          vysoce efektivní příprav jídel

–          levný provoz

–          vcelku nízká pořizovací cena remosky

–          elegantní vzhled

–          plně dostačující příkon

–          celkový objem 4l je skutečně komfortní

–          váha pouze 3 kg

–          nedopečení uprostřed je stoprocentně eliminováno

–          držadla vhodná pro leváky a praváky

Nevýhody remosky Grand 22

–          plastový stojan vypadá lacině

–          pro někoho nevzhledný design

Zdroj náhledového obrázku: remoska.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.