tropico-fox

Matrace Tropico Fox pro pohodové spaní

Pohodový odpočinek a spánek jsou nedílnými součástmi života každého z nás. Jeho nedostatek může zapříčinit různé nepříjemnosti včetně stresových situací. Pokud chcete mít relax opravdu stoprocentní, měli byste volit spolehlivou postel s matrací, jež dokáže nabídnout skutečně pohodlný odpočinek se vším všudy. Zajímavou volbou mezi matracemi je bezesporu matrace Tropico Fox. Právě na ni se budeme v následující recenzi soustředit a poukážeme si jak na její klady, tak i na některé zápory.

Luxusní rodinná matrace

Matrace Tropico Fox nabízí zajímavé řešení především díky svému materiálovému složení. Líná pěna Wellness je ideální pro komfortní relax. Oranžová líná bio pěna dokáže poskytnout i vynikající ortopedické vlastnosti. Jemná masážní profilace zajistí masážní vlastnosti, jež ocení i lidé, kteří milují spánek a odpočinek všeobecně. Druhá strana matrace je složena z houževnaté pěny Flexifoam®.

Tropico Fox

Zdroj obrázku: srovname.cz

7 zón pro dokonalý komfort

Druhá modrá strana je složena z celkem 7 zón a funguje podobně jako matrace na bázi studené pěny. Pocit přeležení díky této spodní straně nebude v žádném případě hrozit a vy budete moci na matraci trávit skutečně dlouhé chvíle. Mohou za to především ramenní kolébky, jež u jiných matrací absentují. Tyto vlastnosti oceníte zejména při poloze na boku, která je poměrně častá.

Výhody a nevýhody matrace Tropico Fox

Rozhodně není od věci přehledně uvést základní plusy a mínusy matrace Tropico. Pro přehlednost je uvádíme v následujících odrážkách. Budete tak přesně vědět, proč tento typ matrace stojí za koupi.

Výhody

–          komfortní odpočinek díky 7 zónám

–          nemožnost přeležení

–          pohodlně vypratelný potah

–          maximálně prodyšný materiál

–          ryze přírodní materiály

–          dlouhodobá výdrž matrace

Nevýhody

–          pro někoho neortodoxní design

–          za kvalitu je třeba platit

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *