Půjčení dodávky se při stavbě vyplatí

Jakákoli stavba anebo větší rekonstrukce vyžaduje bezesporu převážení velkého množství materiálu. Mnohdy se dá převoz realizovat za pomocí tažného zařízení na automobilu a vlečného vozíku. Tato přeprava je ale poměrně nerealizovatelná u většího množství materiálu a také u komponentů, jež mají vysokou hmotnost. Ideální možnost tak nabízí dodávka. Tu logicky nabídnou hlavně prodejci materiálu, nicméně cena převozu je většinou značně vysoká. Právě proto se vyplatí si dodávku půjčit na delší dobu, po kterou její služby budete potřebovat.

Půjčte si dodávku na vámi zvolenou dobu

Vypůjčení dodávky je možné realizovat logicky u někoho známého, kdo takovéto vozidlo vlastní. Jestliže ale nikoho takového neznáte, což je velmi pravděpodobné, pak je ideální půjčovna užitkových vozů. Právě ta je schopna nabídnout automobily přesně na míru. Vypůjčit si tak můžete některý z vozů, jenž se vám bude v dané chvíli pro převoz konkrétního materiálu hodit. Jednat se může klidně i delší dobu několika týdnů.

Půjčení dodávky u profesionálů

Když už se pro půjčení dodávky rozhodnete, pak rozhodně volte profesionální půjčovnu, která dokáže půjčit vůz výhodně. Přesně taková je Europůjčovna. Jednak nabízí nejnižší možné ceny na trhu a jednak také neomezený počet kilometrů na konkrétní vůz. Pronájem vozu může být klidně u této společnosti počítán i na hodiny, přičemž jedna hodina stojí 140 korun. Pronajmout si budete moci i služby řidiče, a to za cenu 150 korun za hodinu. Tato půjčovna dodávek nabízí všechny možné vozy jak z hlediska velikosti, tak i celkové míry užití. Vozidlo přitom můžete mít přistaveno až k vaší stavbě. Obrátit se na Europůjčovnu můžete kdykoli, jelikož má otevřeno i o víkendech a státem uznaných svátcích.

Co budete mít v ceně pronájmu vozu

Samozřejmostí u půjčeného automobilu bude platné povinné ručení a zaplacené dálniční poplatky v České republice. Zaplacenou má vůz i silniční daň a k dispozici vám bude veškeré příslušenství. Vynikající je i asistenční služba, která funguje non-stop.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *